23 липня, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Ратнівської селищної ради

Вчора, 23 липня, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Ратнівської селищної ради, на якому розглянуто рішення районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 19 від 21.07.2020 року щодо усунення стихійної торгівлі на території Ратне.
Крім членів виконавчого комітету на засідання прибули обурені таким рішенням підприємці та громадяни селища і району, які здійснюють продаж своєї власної сільськогосподарчої продукції.
Під час обговорення даного питання члени виконкому висловлювали свої думки, які в основному зводились до того, що стихійна торгівля в селищі на вулицях, зупинках, пішохідних доріжках ,тротуарах ,площах повинна бути заборонена, але необхідно також думати про людей, які торгують власно вирощеною сільськогосподарською продукцією на обладнаних селищною радою спеціальних місцях. І ми повинні вчитись жити і працювати в умовах карантину.
Підприємці, які були присутні на засіданні, висловлювались негативно на адресу окремих членів ройонної комісії, районної влади щодо відношення до людей. Наголошували на тому, що чиновники отримують стабільну зарплату, а в них під час карантину, для того щоб заробити якусь копійчину, забирають можливість продати своє, власно вирощене.
Після емоційного, інколи навіть бурхливого обговорення, більшістю голосів прийняте компромісне рішення, основним пунктом якого є заборона стихійної торгівлі з рук на вулицях, зупинках, пішохідних доріжках, тротуарох, площах, перехрестях, прилеглих ділянок до житлових будинків, спеціально необладнаних для цього місцях на території Ратне. Повний текст рішення буде опублікований на сайті ради.