Активовано роботу "Варти порядку".

04 січня відбулися збори громадського формування "Варти порядку" за участі представників органів місцевого самоврядування, державної влади, установ, організацій  та жителів селища із числа членів громадського  формування.

        Головуючою зборів - заступником селищного голови по виконавчій роботі, Надією Романюк, було наголошено про важливість роботи громадського формування щодо запобігання і припинення правопорушень та злочинів, захисту життя та здоров'я громадян, вручено посвідчення новим членам формувань та ознайомлено з графіком чергування на 2018 рік.

        А також проінформовано про заохочення та пільги які надаватимуться вартовим порядку у разі тісної співпраці з селищною радою.

        Капітан поліції - начальник сектору превенції Ратнівського відділу поліції,  Юрій Лахтюк, вів мову про відвідування патрулювання, маршрут та години чергування, ознайомив з порядком продовження дозволу на носіння та зберігання пристроїв для відстрілу гумовими кулями. Підкреслив важливість участі тих громадян, які мають зазначенні дозвола та застеріг щодо їх позбавлення у разі формальної співпраці з поліцією.

        Селищна рада, ще раз хоче звернути увагу свідомих громадян про відповідальне ставлення до охорони громадського порядку та запрошує небайдужих взяти участь у роботі "Варти порядку", адже спокій в нашому селищі - це наша спільна громадянська справа.