ЧАСТИНА ВУЛИЦЬ ЗАМКОВОЇ ТА ЗЕЛЕНОЇ З АСФАЛЬТОВИМ ПОКРИТТЯМ

У Ратному завершився ремонт частин доріг з асфальтовим покриттям по вулицях Замковій та Зеленій минулого четверга. Протяжність дорожнього полотна становить відповідно  467 та 250 метрів.

Кошти на проведення робіт по вулиці Замковій виділені згідно з державною цільовою програмою розвитку автомобільних доріг «Автомобільні дороги України» та Ратнівською селищною радою, а по вулиці Зеленій – з бюджету селищної ради. Роботи виконала бригада Ковельського шляхово-будівельного управління у короткий термін — за два тижні.

Як повідомив селищний голова Володимир Кулик, ці відрізки доріг — стратегічні, адже завдяки ним від транспортних засобів розвантажиться центр селища, тому кошти на їх ремонт передбачили у Програмі соціально-економічного розвитку Ратного саме на 2017 рік.

Оцінив проведені роботи того дня та подякував Володимиру Кулику голова районної державної адміністрації Андрій Харлампович.  А конкретні дії – це дорога, яку здали в експлуатацію. Висловив очільник району надію на те, що спільними зусиллями, за підтримки держави, відбудують ще багато доріг не тільки в селищі, а й в районі, бо це є одним з пріоритетних завдань влади.