І на вулиці Миру - свято

У Ратному завершене будівництво дороги по вулиці Миру - це невеличка вулиця від автостанції в сторону кладовища. І це перша дорога в селищі, яка покрита біло щебеневим твердим покриттям у нинішньому році. І хоча протяжність її невелика, та затрати не такі вже й малі – більше 189 тисяч гривень. Поклали біло щебеневе покриття на дорозі протяжністю 220 метрів. Окрім того, підсипали щебенем і утрамбували відрізок дороги на цій же вулиці протяжністю метрів, який було зроблено ще раніше.

Роботи проводило Ковельське дорожньо-експлуатаційне товариство. Якщо говорити про сам процес будівництва, то важливим є те, як наголошували будівельники, що після щебеню фракції 0,70 см, утрамбував­ши, поклали щебінь фракції 0,30-0,40 см вперемішку з щебеневим відсівом, що значно покращує якість дороги.

До речі, за інформацією голови селищної ради Володимира Кулика, та сторона Ратного, від вулиці Заболоттівської до об'їзної: вулиці Кузьміна, Будівельників, Тиха, Крайня, Поліська, Миру, 40 Років Перемоги - всі мають тверде покриття.

А оскільки, можна сказати, рік тільки почався, то попереду ще багато роботи з будівництва доріг Ратного, що і передбачено в програмі соціально-економічного розвитку селища.