ХРИСТОС ХРЕЩАЄТЬСЯ! В РІЧЦІ ЙОРДАНІ!

Такими словами вітали один одного православні християни Ратнівщини 19 січня. І з таким же твердим переконанням, сильним духом та глибокою вірою чимало жителів району зайшло у майже крижану воду, температура якої того дня була + 2 градуси.

В обідню пору масове купання відбулося на Прип’яті в Ратному. Зануритися у воду та подивитися на це дійство зійшлося чимало людей. Священики ратнівських храмів протоієрей Сергій (настоятель Різдво-Богородичного храму), протоієрей Ігор (настоятель храму преподобного Агапіта Печерського) та ієрей Роман (священик храму преподобного Амфілохія Почаївського) звершили молитву на березі річки і, співаючи тропар Богоявлення, тричі опустили хрест у річкову воду. Протоієрей Сергій привітав ратнівчан зі святом Хрещення Господнього і нагадав, що пірнання у святу воду на Водохреще не змиває гріхів, від них нас очищує лише таїнство покаяння. Він зичив здоров’я та радості усім на цілий рік.

Привітав жителів селища і Ратнівський селищний голова Во­лодимир Кулик. Він подякував духовенству і комунальникам за підготовку до купання та зауважив, що вже шостий рік поспіль ратнівчани стимулюють його купатися у крижаній воді.

Для того, щоб створити максимально комфортні умови, для ратнівчан, які купалися, розбили намет для переодягання, також до їхніх послуг був службовий автобус. Вантажівку для обігріву надало ВУЖКГ. Працювала торгівля.Наливали гарячий чай. На випадок надзвичайної ситуації чергували рятувальники.