Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана

1 жовтня світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку – день, який покликаний звернути увагу всього людства на потреби старшого покоління. Повага до старших – одна з головних цінностей людської моралі.

Поки ми молоді, старість вбачається нам такою далекою і навіть не можливою. Нам здається, що ми завжди будемо молоді, але…Роки минають швидко, і в якусь мить людина починає розуміти, що вона поповнює ряди бабусь та дідусів.

З нагоди свята традиційно в районному будинку культури відбувся урочистий захід з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана у якому взяв участь Ратнівський селищний голова Володимир Кулик.

За активну життєву та громадську позицію, багаторічну сумлінну працю селищний голова вручив подарунки, квіти та подяки ветеранам праці та активістам Ганні Румовській, Катерині Ярошук та голові адміністративної комісії Ратнівської селищної ради Оксані Малині.  

Також у святі взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Євген Савлук, голова районної ради Михайло Макарук, помічник народного депутата України Степана Івахіва Володимир Бащук, начальник відділу культури Олена Горнік, заступник голови Забродівської ОТГ Василь Мажула, начальник управління газового господарства Анатолій Тарасюк, голова районної ради ветеранів Марія Костарєва.

Зі сцени лунали щирі слова вдячності та шани, побажання здоров’я та благополуччя.

Свої вітання глядачам дарували працівники районного будинку культури, аматори сцени та танцювальні колективи центру дитячої та юнацької творчості. По закінченню свята усіх присутніх почастували святковим тортом від Степана Івахіва.