Про вжиття додаткових обмежувальних заходів на території Ратнівської селищної ради щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19

РАТНІВСЬКА   СЕЛИЩНА  РАДА

РАТНІВСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

 

22.04.2020 року № 42                                                                            

смт Ратне

Про вжиття додаткових обмежувальних заходів

на території Ратнівської селищної ради щодо запобігання

поширенню  гострої респіраторної хвороби COVID-19

Відповідно до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», Постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2020 року № 215 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2», протоколу № 6 засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 21.04.2020 року, ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», попередньо обговоривши з членами виконкому, виконавчий комітет  Ратнівської селищної ради

 В И Р І Ш И В :

1. На період карантину обмежити роботу торгівельних закладів до 18.00 год., крім аптек та автозаправочних станцій на території селищної ради.

2. З 22 квітня 2020 року до завершення карантину заборонити відвідування місць поховань (цвинтарів, кладовищ, тощо) крім похоронів близьких осіб.

3. Ратнівському ВУЖКГ регулярно проводити дезінфікуючі заходи в місцях масового скупчення  громадян на території селища.

4. Оприлюднити дане рішення шляхом його розміщення на вебсайті селищної ради та ознайомити всіх керівників підприємств, установ та організацій, підприємців.

Селищний голова                                                                      Володимир  КУЛИК