ПРОТОКОЛ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ВИБОРІВ ДЕПУТАТІВ ДО РАТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КОВЕЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ЧАСТИНА 2

11) кількість голосів виборців, які підтримали кожного кандидата в депутати, включеного до територіального виборчого списку кандидатів у депутати від кожної місцевої організації політичної партії, у кожному територіальному виборчому окрузі*:

 

Номер територіального виборчого округу, до якого віднесено кандидата в депутати

Порядковий номер кандидата
в депутати в територіальному виборчому списку

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата в депутати

Кількість голосів виборців, які підтримали кандидата в депутати,
включеного до територіального виборчого списку кандидатів у депутати
від місцевої організації політичної партії

Прописом

Цифрами

Волинська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

№1

1

Власюк К.П.        

Дев’яносто шість

96

№1

2

Тимощук М.І

Тридцять два

32

№1

3

Дручик В.І.

Тридцять чотири

34

№1

4

Андросюк В.С.

Тридцять п’ять

35

№1

5

Сидорук О.М.

Двадцять чотири

24

№1

6

Бігун О.І. 

Двадцять чотири

24

№1

7

Лупійчук М.І.

Тридцять шість

36

№1

8

Штик А.А.

Три

3

№1

9

Довгуцька Л.О.

Шість

6

№1

10

Хотинюк Ю.М.

Тринадцять

13

№1

11

Корпас Б.Ф.

Тринадцять

13

№2

1

Тимощук М.О.

Сорок три

43

№2

2

Гресик Р.О.

Тринадцять

13

№2

3

Осійчук В.І.

Тринадцять

13

№2

4

Лук`янюк В.Г.

Вісімнадцять

18

№2

5

Кошель О.А.

Дванадцять

12

            №2

6

Кацевич А.П.

Вісімдесят

80

№2

7

Лошак Л.Р.

Три

3

№3

1

Павлюк О.С.

Двадцять п’ять

25

№3

2

Матвіюк І.І.

Двадцять три

23

№3

3

Арсенюк Ю.П.

Двадцять шість

26

№3

4

Дмитрук М.В.

Один

1

№3

5

Новосад І.О.

Дев’ять

9

№3

6

Шевчик І.О.

Шість

6

Волинська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

№1

1

Антонюк О.Я.

Сорок  дев’ять

49

№1

2

Колядюк В.П.

Сто тридцять п’ять

135

№1

3

Кульбачинська Г.І.

Сто десять

110

№1

4

Сопронюк А.П.

Шістнадцять

16

№1

5

Філіпчук С.І

Шістдесят п’ять

65

№1

6

Пінкевич О.В.

Двадцять шість

26

№1

7

Савчук Т.А.

П’ятдесят чотири

54

№1

8

Солонінко В.В.

Двадцять дев’ять

29

№1

9

Жук Л.І.

Двадцять два

22

№1

10

Бохонюк М.В.

Сорок шість

46

№2

1

Гаврилюк Л.П.

сто сім

107

№2

2

Ващук О.А.

Шістдесят три

63

№2

3

Лук`янюк С.К.

Сімдесят шість

76

№2

4

Головій А.О.

Сорок три

43

№2

5

Пишук М.П.

Двадцять два

22

№2

6

Грицевич Г.А.

П'ятнадцять

15

№2

7

Хомич С.М.

Двадцять два

22

№3

1

Куш С.Я.

Двісті сорок один

241

№3

2

Терещук І.Ф.

Вісімдесят п’ять

85

№3

3

Корнелюк М.Й.

Вісімдесят п’ять

85

№3

4

Карпік М.П.

Сорок чотири

44

№3

5

Аврамук Н.В.

Двадцять один

21

№3

6

Дуда Д.В.

Шістдесят

60

№3

7

Грущук О.І.

Одинадцять

11

№3

8

Ярмошук В.М.

П’ятдесят вісім

58

Волинська Обласна організація Політичної Партії «СЛУГА НАРОДУ»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

№1

1

Данилюк Ю.І.

Сто один

101

№1

2

Бурко І.М.

Сто

100

№1

3

Кліщевська Г.В.

Сто п’ятдесят п’ять

155

№1

4

Кіпень Н.П.

Сорок шість

46

№1

5

Лесик М.С.

Сто сорок сім

147

№2

1

Стеренчук В.В.

Двадцять чотири

24

№2

2

Охримук Л.П.

Двадцять вісім

28

№2

3

Лях І.М.

Шістдесят чотири

64

№2

4

Шура О.В.

Дев’яносто три

93

№2

5

Деревяненко Ф.М.

Сорок шість

46

№3

1

Ковч О.М.

Сто сорок дев’ять

149

№3

2

Матвіюк М.М.

Сто п’ятнадцять

115

№3

3

Козак Г.М.

П’ятдесят один

51

№3

4

Назарук В.А.

П’ятдесят один

51

№3

5

Панасюк Г.П.

Шість

6

Волинська обласна організація Всеукраїнського об`єднання «Свобода»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

№1

1

Трохимович М.І.

Двадцять один

21

           №1

2

Хотинюк Т.М.

Тридцять шість

36

№1

3

Кучабський М.Н.

Дев’ять

9

№1

4

Халявка К.В.

Десять

10

№1

5

Андрійчук Р.П.

Чотири

4

№1

6

Ковч А.Д.

П’ять

5

№1

7

Харкевич Р.В.

П’ять

5

№1

8

Кручок В.А.

Дев’ять

9

№1

9

Бодак Р.М.

П’ять

5

№2

1

Коваль Б.В.

Дванадцять

12

№2

2

Кручок В.В.

Десять

10

№2

3

Терещук Н.М.

П’ять

5

№2

4

Козак Ю.С.

Чотири

4

№2

5

Нінічук В.О.

Вісім

8

№3

1

Краєвський С.В.

Дев’ятнадцять

19

№3

2

Шевчук І.М.

Нуль

0

№3

3

Олексюк Л.М.

Дванадцять

12

№3

4

Панасюк О.В.

Десять

10

№3

5

Лазарук І.Л.

П’ять

5

№3

6

Дуда К.Ю.

Дев’ять

9