Проведено монтаж системи відеоспостереження вулиць перехресть та площ селища Ратне


На сьогоднішній день у Ратнеіснує багато місць  та об’єктів,які потребують посиленого захисту та контролю над ситуацією.

Ратне має розвинену інфраструктуру. Життєдіяльність селища забезпечується великою кількістю стратегічно важливих об’єктів. У селищі проводяться численні масові заходи. Також актуальним є питання посилення безпеки дорожнього руху. Це вимагає як створення системи відеоспостереження селища, так і встановлення сучасних систем, здатних реагувати на тривожні події, здійснювати інтелектуальну обробку зображення, моніторинг середовища, забезпечувати контроль ситуації та нормальної роботи систем та обладнання.

В рамках Програми «Безпечне місто» Ратнівською селищною радою за кошти місцевого  бюджету проведено монтаж системи відеоспостереження  вулиць перехресть та площ селища Ратне вартістю 115,1 тис.грн. Встановлення 10 сучасних камер відео спостереження. Це лише початок великої роботи, яку необхідно проводити, щоб забезпечити відеоспостереженням наш населений пункт.

Всі камери мають свої електронні адреси, під’єднанні до інтернету і працюють в автономному режимі.  Дані спостереження виведені на монітори райвідділу поліції та селищної ради. За наданні послуги селищна рада щомісячно сплачує інтернет-провайдеру кошти в сумі 4 тис. грн.

Місцева влада та правоохоронні органи селища працюють над попередженням та протидією можливим загрозам інтересам держави, життю та здоров’ю громадян, намагаються забезпечити оперативне реагування на надзвичайні ситуації.