Привітання селищного голови з Днем працівників освіти

Шановні вчителі, працівники освіти! Щиро вітаю Вас з професійним святом!

Дуже часто ми сприймаємо професійні свята, як певну формальність, данину штучним, навязаним бюрократією традиціям. Проте такий підхід жодним чином не стосується Дня Вчителя. Адже вшанування представників саме цього фаху об'єднує практично все суспільство - від тих найменших, для кого пролунав цьогоріч перший дзвінок, до тих, чиї скроні густо прикрашає сивина. Основу наших знань про світ, фундамент нашого виховання і моралі закладаєте саме Ви - наші педагоги і наставники.

Напередодні вашого професійного свята я не можу обійти увагою того прикрого моменту, що роль і місія Вчителя поки не оцінена нашою державою та суспільством належним чином. Ви без сумніву заслуговуєте на кращий рівень життя, вищі стандарти соціального забезпечення, кращі умови праці.

На моє переконання представники всіх рівнів влади мають докласти максимальних зусиль, аби якомога швидше ви мали лише один життєвий клопіт - якісне і творче наповнення освітнього процесу. А переважна більшість всіх  побутових і матеріальних турбот будуть вирішені раз і назавжди. Це непросте завдання для держави в процесі її росту, реформ і зовнішніх викликів. Проте хочу вірити, що воно здійсненне.

Поза тим, у цей передсвятковий час, від щирого серця бажаю Вам вдячних учнів, внутрішньої гармонії та спокою, родинного достатку і благополуччя, міцного здоров'я.

У Вашій особі сердечно дякую усім своїм вчителям, наставникам, котрі навчають героїв і будівничих нашої Держави, людям, котрі свої знання і мудрість покладають на вівтар щасливого майбутнього всього суспільства.

З повагою,

 Ратнівський селищний голова                                                             Володимир КУЛИК