ПРИВІТАЛИ СТАРОЖИЛА ТА СІМ’Ї ЗАГИБЛИХ УЧАСНИКІВ АТО

Напередодні Дня не­залежності України Воло­димир Кулик, Ратнівський селищний голова, секре­тар ради Галина Прий­мачу к та спеціаліст Леся Горбачук з щирими вітан­нями та подарунками - продуктовими наборами - завітали до найстарі­шого жителя не лише се­лища, а й району Петра Приймачука, якому у січні вже повернуло на 104 рік.

До речі, дідусь, незважа­ючи на свої літа, ще щось майстрував, і поділив­ся спогадами, прочитав власний вірш, за який у 1939 році від тодішньої нової влади отримав по­дарунок - балалайку.

Представники селищ­ної влади відвідали і родини загиблих та померлих учасників АТО Івана Тричука, Миколи Харкевича та Ярослава Кошеля. Зустрілися з Мариною Тричук та її двома малолітніми дітками, Ганною Харкевич та Надією Кошель, ще раз висловили їм співчуття і побажали миру у їхніх родинах, в цілому в Україні, здоров’я міцного та добра. Привітали з Днем незалежності України, на сторожі кордонів якої сто­яли їхні чоловік та сини, боролись за незалежність та цілісність своєї держави.