Привітання селищного голови з Днем селища

Шановні Ратнівчани та наші гості!

             Щиро і сердечно вітаю Вас з 820 річницею нашого древнього славного Ратне!

В ці дні, 76 років тому, наше містечко було визволене радянськими військами від німецько-фашистських загарбників. Тому ця дата офіційно вважається Днем Ратне.

Традиційно День визволення та День Ратне ми відзначали разом. Це були грандіозні, яскраві свята, як для ратнівчан, так і для гостей. Цьогоріч у зв’язку з епідемією коронавірусу ми змушені відмінити масові заходи з нагоди Дня Ратне. Однак це не є перешкодою черговий раз вшанувати безсмертний подвиг і низько вклонитися визволителям – тим, хто ціною свого життя захистив  наш  поліський  край від  тяжкого  ярма фашизму.              

19 липня кожен з нас може підійти до обеліска слави, братських могил і вклонитись подвигу наших визволителів.

Шановні ратнівчани! Ми довго думали, як в умовах карантину, відзначити цю поважну, історичну дату в житті селища. Тому намагалися максимально передбачити конкури в номінаціях, вручення подяк та подарунків переможцям, виступ колективів художньої самодіяльності, покладання квітів до обеліска Слави, братських могил, інших пам’ятних місць.

Ми вдячні попереднім поколінням ратнівчан, ветеранам праці, першим керівникам району різних часів і періодів, які залишили нам у спадок історію славного Ратне: затишні і світлі вулиці, розвинуту інфраструктуру, елементи красивої архітектури, невичерпну духовну скарбницю, з якої черпаємо сили й наснаги для творення добра.

Сьогодні ми бачимо інше Ратне. З кожним роком наш районний центр стає затишнішим, комфортнішим: споруджуються нові будівлі, перетворюються його вулиці, створюється сучасна інфраструктура, покращується благоустрій.

 Але найбільше багатство Ратного - це   його мешканці, щирі, працьовиті, високодуховні люди. Тому всі здобутки  і позитивні зміни відбуваються завдяки щоденній праці кожного з Вас, шановні Ратнівчани.

 І я не сумніваюся в тому, що разом спільними зусиллями ми в змозі значно покращити життя в своєму селищі.        

 Честь і шана ветеранам війни та праці! Ви – наша жива історія, приклад для наслідування!

 Честь і шана молодому поколінню! Ви – наше майбутнє, наша надія.

Нехай і надалі розбудовується і процвітає наше улюблене Ратне. Нехай щастя, любов і достаток живуть на кожній його вулиці, у кожному домі, в кожній родині!

 Зі святом, шановні ратнівчани!

 З Днем народження древнє, славне Ратне!

З глибокою шаною

 і повагою Володимир КУЛИК

Ратнівський селищний голова