Привітання селищного голови з нагоди 75-ї річниці Великої Перемоги

Шановні ратнівчани!

Від усієї душі вітаю Вас, Ваших рідних та близьких із знаменною датою – 75-ю річницею Великої Перемоги.

Через тяжкі бої, мільйони жертв прийшла до нас Перемога. Не перелічити подвигів – і бойових, і трудових здійснених під час Другої світової війни, не перелічити героїв відомих та невідомих, живих та полеглих.

Війна вогняним смерчем пройшла над всією Україною. Вона не оминула жодну сім’ю. Кожна наша родина в час смертельної небезпеки дала Вітчизні своїх воїнів, практично в кожної родини війна навіки забрала когось із найрідніших. Низький уклін, вічна пам'ять і слава визволителям.

Події тих днів не повинні згаснути в нашій пам’яті. Про це нагадуватимуть меморіальні дошки, пам’ятники, братські могили. Та найголовніший меморіал – людська пам’ять, яку нащадки несуть у вічність у своїх серцях.

Нажаль, нині Україна проходить чи не найважче за часи своєї незалежності випробування – випробування на єдність та територіальну цілісність. Схід України став ареною бойових дій, гинуть люди.

Сьогодні ми дякуємо військовослужбовцям, правоохоронцям, добровольцям, усім небайдужим громадянам, які стали на захист миру, суверенітету та територіальної цілісності нашої держави.

Світла пам’ять усім загиблим за свободу і незалежність України!

З повагою Ратнівський селищний голова Володимир Кулик.