Привітання селищного голови з нагоди жіночого свята - 8 Березня!!!

Шановні Ратнівчанки!!!

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8  Березня! Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже все найдорожче, що є у нашому  житті – щастя, радість, надія, кохання - пов’язане з жінкою.

 Cаме на тендітних жіночих плечах тримається безліч найважливіших і найважчих  робіт. Жінки створюють і плекають добробут не лише свого дому, своєї сім’ї, а й  рідногоселища, всієї держави.

 Все прекрасне, що є у житті, пов’язане з жінкою. І любов, і сім’я, і народження, і  радість. Вона теплом, добром і ніжністю прикрашає наші дні, утверджує успіхи і  підтримує у тяжкі хвилини.

 Сьогодні для жіночої половини посміхається сонце і зацвітають квіти, щебечуть птахи  і синіє весняне небо, наперекір всім негараздам. 

 Жінка – це тепло душі і рідної домівки, тепло рук і сонячних променів.

 Переконаний, що труднощі та негаразди минуться і ніщо не буде затьмарювати жіночої доброї посмішки. Лише ваша підтримка допоможе   перебороти всі перепони та негаразди сьогодення.

Виконуючи безліч професійних обов'язків, невимушено долаючи кар'єрні сходинки, жінки в той же час встигають мати бездоганний вигляд, бути лагідними мамами, вірними дружинами, справжніми хранительками домашнього вогнища.

Крізь роки і випробування несуть наші жінки доброту, ніжність і милосердя. Багато з вас поєднує обов’язки берегинь домашнього вогнища з участю у трудовій, громадській та політичній діяльності. І показує в нинішній непростій ситуації зразки виваженості, терпіння, відповідальності. 

Чарівні жінки! Від усієї чоловічої половини нашого славного Ратне щиро вітаю вас з прекрасним весняним святом 8-го Березня – Міжнародним днем прав жінок і миру! Сердечно бажаю вам, наші дорогі матері, дружини, доньки та сестри нев’янучої молодості, радості, краси, злагоди та добробуту в родинах і мирного неба. Нехай вас ніколи не оминають синівська турбота, любов та увага рідних вам чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог!

З глибокою повагою Ратнівський селищний голова Володимир Кулик.