Ратнівський дитячий ясла-садок №1«Веселка» відзначив іменини.

Ратнівський дитячий ясла-садок №1«Веселка» відзначив іменини.

Урочистий захід із нагоди 40-річного ювілею влаштували у п’ятницю, 4 жовтня.

На атмосферне дійство зібралися представники влади, дошкільнята зі своїми батьками, педагогічний колектив та працівники дошкільного закладу, а також дитсадочку №2 «Капітошка».

Саме рівно 40 років тому, 1979 року, дитячі рученята відчинили двері новозбудованого дитсадка. Чимало цікавого було за цей час, чимало вихованців вийшло з цих стін, озброєних необхідними знаннями, вихованих і підготовлених до шко­ли. Сам же дитячий садок, який нині налічує 12 груп, які відвідують майже 280 дошкіль­нят, розквітнув до невпізнання і тепер радує їх і їхніх батьків сучасними теплими кімната­ми, зручними меблями, казковими   майдан­чиками. 

Щиро привітав зі святом і селищний голова Володимир Кулик. Він із приємністю зазначив, що дітки народжуються, а селище Ратне розвивається. Садок завжди був і залишається у ратнівчан в авторитеті. Висловив Володимир Миколайович слова подяки і низько вклонився ветеранам праці. Побажав, щоб при здоров’ї до­жили й до інших ювілеїв. Вручив квіти Анні Оніщук, подарунки як для колективу так і кожному ветерану праці.

Завідуюча дитячим ясла-садком № 1 Анна Оніщук та працівники у День народ­ження закладу влаштували для усіх справж­ню казку.