Ратному - 818!

У ці дні 1944 року наше містечко було визволене радянськими воїнами від німецько-фашистських загарбників. Тому ця дата вважається офіційним Днем Ратне.

Нинішнє свято  -  це ще одна нагода, коли ми вшановуємо безсмертний подвиг і низько  вклоняємось визволителям – тим, хто ціною свого життя захистив наш поліський край від тяжкого ярма фашизму.

Ми вдячні попереднім поколінням ратнівчан - першим керівникам району, ветеранам праці, які залишили нам у спадок історію славного Ратне: затишні і світлі вулиці, елементи красивої архітектури, розвинуту інфраструктуру, невичерпну духовну скарбницю, з якої черпаємо сили й наснаги для творення добра.

Нині ми з вами продовжуємо писати новітню історію Ратного. Цей складний і водночас благодатний час змушує нас пробудитись і робити добрі справи на благо Ратне і всієї держави.

Разом з ратнівчанами чимало зроблено в пріоритетних напрямках нашої роботи. Задумані та втілюються в життя ряд господарських проектів. Зокрема, завершується будівництво нового дитячого садка, в червні цього року завершене вуличне освітлення всіх основних вулиць Ратного, щороку здається в експлуатується 5-6 доріг з твердим покриттям, здійснюються заходи щодо покращення благоустрою та інфраструктури, зводяться нові багатоповерхові житлові будинки.

Але найголовніше, що люди в Ратне хочуть жити і працювати, будувати будинки народжувати і виховувати дітей. Більше 300 сімей сьогодні ведуть будівництво індивідуальних житлових будинків.

В минулому році зареєстровано – 70 шлюбів, народилося 143 дитини, природній приріст складає 60 осіб.

І я не сумніваюся, в тому, що разом спільними зусиллями ми в змозі значно покращити життя в своєму селищі і стати прикладом для наших дітей та внуків.

Найбільше багатство Ратного – це його мешканці, щирі, працьовиті, високодуховні люди. Тому всі здобутки і позитивні зміни відбуваються завдяки вашій щоденній праці,      шановні ратнівчани та великому бажанню зробити наш районний центр кращим.

Честь і шана ветеранам війни та праці! Ви – наше жива історія, приклад для наслідування.

Честь і шана молодому поколінню! Ви наше майбутнє, наша надія.

Від імені селищної ради, виконавчого комітету та від себе особисто вітаю всіх мешканців та гостей селища з 818-річницею заснування Ратного.

Нехай же зростає та процвітає наше улюблене Ратне! Нехай щастя, любов і достаток живуть на кожній його вулиці, у кожному домі, в кожній родині!

Зі святом! З днем народження, древнє, славне Ратне!