Ремонт доріг в Ратне продовжується

Днями завершений капітальний ремонт першої черги дороги по вулиці Набережній, що бере початок від вул. Центральної біля ринку і  проходить  понад новозбудованим дитячим ясла-садком №2.

    Роботи виконувало ПрАТ «Ковельське шляхо-будівельне управління         № 63», голова правляння Ігор Пець.

    Новітньою технікою вкладено на проїжджу частину дороги – 262,5 тон бетоноасфальту на відрізку 291 метр. Облаштований новий тротуар до дитячого закладу протяжністю    247 метрів, що дуже зручно як дітям, так і дорослим.

    Комунальники та свідомі мешканці вул. Набережної розчистили дорогу від кущів та застарілих дерев. Вулиця набагато посвітлішала.

    - Дану дорогу ми планували капітально відремонтувати ще минулого року, коли здавали в експлуатацію новий дитячий садок, - говорить Ратнівський селищний голова Володимир Кулик. - Тоді ж селищна рада виготовила проектно-кошторисну документацію вартістю 1 млн. 499 тис. 707 грн.  Проект пройшов державну експертизу. Однак обласна рада так і не виділила державної субвенції на ремонт дороги. І тільки в цьому році завдяки наполегливості тодішнього голови районної державної адміністрації Андрія Харламповича, допомозі народного депутата України Степана Івахіва, кабінет Міністрів своєю постановою включив капітальний ремонт дороги по вул. Набережній в державне фінансування. І, як Ви бачите, перша черга дороги якісно відремонтована. За що висловлюю подяку працівникам дорожньої бригади на чолі з майстром Борисом Поліщуком.

    Дякують  за хорошу роботу і селищній раді, і дорожникам ратнівчани, особливо ті, які тут проживають, і ті, які відводять своїх діток до  дитячого ясла-садка. А ще від імені колективу районної філії центру зайнятості населення Іван Миронюк, від імені мешканців вулиці – начальник фінансового управління Людмила Ковч та інші, які зібралися разом на новозбудованій дорозі якраз в ту хвилину, коли Володимир Кулик дякував дорожникам за роботу, а  майстру Борису Поліщуку вручав подяку.

    Але роботи на цьому не завершені. Попереду – друга черга капітального ремонту цієї дороги, у намірах її закільцювати з вул. Б . Хмельницького.  Як говорить Володимир Кулик, селищна рада розробляє проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт другої черги проїжджої частини вул. Набережна від будинку №12 до вул. Б. Хмельницького кошторисною вартістю 650 тис. грн.2 жовтня нинішнього року проєкт має пройти державну експертизу. І лише тоді дорожня організація приступить до завершального виконання робіт по вул. Набережній.