Рішення виконавчого комітету селищної ради від 23.07.2020 року № 52 "Про заборону стихійної торгівлі на території Ратнівської селищної ради"


РАТНІВСЬКА   СЕЛИЩНА  РАДА

РАТНІВСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

23.07.2019 року № 52

смт Ратне

 

Про заборону стихійної торгівлі на території Ратнівської селищної ради

 

Рзглянувши протокол засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій №19 від 21.07.2020 року, відповідно до законів України «Про молоко та молочну продукцію», «Про м’ясо та м’ясні продукти», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про якість та безпеку харчових продуктів та продовольчої сировини», «Про захист прав споживачів», керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кодексом України про адміністративні правопорушення, вимогами «Ветеринарно-санітарних правил для ринків», з метою ліквідації осередків несанкціонованої (стихійної) торгівлі на території селища у невстановлених для цього місцях, якісного покращення благоустрою, недопущення інфекційних захворювань і продовольчої небезпеки споживчого ринку, враховуючи численні нарікання мешканців та суб’єктів господарювання та незручності, які створює несанкціонована торгівля, виконавчий комітет Ратнівської селищної ради,
                                                     В И Р І Ш И В :


1. Заборонити стихійну торгівлю з рук на вулицях, зупинках, пішохідних доріжках, тротуарах, газонах, перехрестях, прилеглих ділянках до житлових будинків, спеціально необладнаних для цього місцях на території Ратнівської селищної ради.
2. Суб’єктам господарювання, що забезпечують функціонування селищного ринку (Адам Нінічук), інших об’єктів торгівлі, постійно вживати дієвих заходів щодо протидії та ліквідації несанкціонованої (стихійної) торгівлі на прилеглих територіях до ринку та об’єктів торгівлі.
3. Проводити роз’яснювально-профілактичну роботу з власниками стаціонарних об’єктів торгівельної мережі селища та іншими суб’єктами господарювання щодо недопущення несанкціонованої (стихійної) торгівлі на їх прилеглих територіях.
4. Провести інформування громадян щодо недопущення порушень чинного законодавства у сфері торгівлі та міру відповідальності за даного роду правопорушення.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на Ратнівський відділ поліції Головного управління Національної поліції в Волинській області (Микола Карпук) спільно з районним управлінням головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області (Михайло Приступа), Ратнівським ВУЖКГ (Адам Нінічук), заступником селищного голови Надією Романюк.

Селищний голова                                                                       Володимир КУЛИК