Святкування Ратне - 818...

Селище молодіє новоствореними подружжями та ново­народженими дітьми. У цьому році взяли шлюб 37 пар, назодився 71 малюк. З церемонії весілля завітала на урочистість наймолодша пара - подружжя Кульбачинських Олександр та Анна. Вітали молодят щирими словами та подарунками, давали настанови, як прожити у парі довгі та щасливі роки. У приклад поставили подружжя Колочунів Миколу та Аміну, які вже 62-й рік живуть у мирі і злагоді, щирості і турботі один про одного. 

Селище живе, поки не сплять лелеки. Привітали наймолодшого жителя селища, який народився 9 липня у сім’ї учасника бойових дій на Сході України Леоніда Боровського.

У селищі проживає 273 багадітних сім’ї, у яких виховується від трьох і більше дітей до 18 років. Подякували усім матерям за їхню нелегку працю по вихо­ванню дітей, за недоспані ночі, проведені в молитвах за сина­ми і доньками, які боронили і продовжують боронити Україну від жорстокого агресора. А по­дарунком привітали Ольгу Корпач, маму, яка народила і вихо­вала 8 діток. Усі вони здобули вищі освіти, серед них є війсь­кові, фінансисти, економісти, філолог, інженери, вчителі. Має втіху жінка від 12 онуків. Найтепліші слова і найщиріші побажання здоров’я, прихильної долі адресували найстаршим жителям селища, людям поважного віку. Вони пережили воєнні лихоліття, голод, виростили дітей, мають онуків, правнуків. На свято завітала та приймала щирі вітання Олександра Черначук, яка цього року відсвяткувала 90 славних років.

Ратне красиве і квітуче. Але все ж справжньою його окрасою є скромні і працьовиті люди. Пи­шаються ратнівчани односель­чанами, які є гордістю селища, але проживають і працюють за межами району.

Щирими словами та поетич­ними рядками вітав ратнівчан наш земляк, який працює на телеканалі ІCTV, Сергій Смальчук.

Не забули й про іменинників, які святкують свої дні народ­ження саме у день селища. Висловили їм найсердечніші вітання. Запросили до вручен­ня подарунка найстаршого іменинника дня - Григорія Глушка, якому виповнилося 68 років.

Привітали і подякували за багаторічну плідну роботу у селищній раді Раїсі Борецькій. Вона чотири роки була селищним головою і тридцять два роки секретарем ради.

А ще багате селище на квіти. Буяють вони різнобарв’ям з весни до глибокої осені. Квіти скрізь: біля садиб ратнівчан, біля адмінприміщень установ і організацій. Питання благоустрою є пріоритетним у роботі селищної ради. Тому з року в рік відзначають кращих. Подякува­ли Надії Ващук, Марії Бебес, Ніні Пась, Тетяні Залуській, На­талії Макарук, Галині Нифодюк, Надії Пасюк, Надії Повх, Люд­милі Щербині та іншим одно­сельчанам. А кращими сади­бами 2018 року визнано садиби Горпини Тищук (вул. Гранична), та Лесі Глушко (провулок Шкільний). За зразковий бла­гоустрій вручили подарунок громаді церкви Агапіта Печор­ського.

З приємністю відзначи­ли фельдшерську бригаду з Ратного - Наталію Колядюк, Олесю Прач та водія Сергія Корпача, які вибороли перше місце на Всеукраїнських зма­ганнях «Черкаські медичні ралі - 2018».

Вітали щиро народний ама­торський жіночий вокальний ансамблю РБК «Мелодія», без якого не обходиться жодне свя­то у селищі. Цьому колективу виповнюється 45 років з дня створення. Найстарший 85-літній мисливець Ратнівського району Володимир Захарчук не був поза увагою. У 2017 році він єдиний у районі удостоєний звання Почесного члена Україн­ського товариства мисливців та рибалок. Мисливці у своєму колі називають його «снайпе­ром». А ще серед його хобі - ви­рощування розсади і конвалій.

Протягом урочистої частини художні номери ратнівчанам та гостям селища дарували артис­ти районного будинку культури та Заболоттівської ОТГ. Програ­ма, підготовлена працівниками селищної ради, була цікава та насичена.

Наостанок ведуча Галина Приймачук побажала рідній землі, кожному ратнівчанину розквіту, процвітання, духовної міці, національного духу, бла­гополуччя, натхнення, чистоти в помислах та благородства у вчинках. А ще - рясних врожаїв на хлібних нивах та у садках, гарного приросту у господар­ствах. Щоб не переводився рід український, віщун радості - ле­лека приносив у оселі якомога більше немовлят.

Подякували підприємцям се­лища, благодійному фонду Сте­пана Івахіва «Патріоти Волині», а також народному депутату України Степану Івахіву, що для розіграшу лотереї були виділи­ли чудові призи, а по закінченні урочистої частини ратнівча­ни мали змогу насолодитися виступом молодого українсько­го співака Романа Скорпіона. Потому для молоді Ратнівщини до пізнього вечора була дискотека.