У РАТНОМУ ВІДРЕМОНТУВАЛИ ОДНУ ІЗ ВУЛИЦЬ ПАРТИЗАНСЬКА

У селищі, як не парадоксально, аж 4 вулиці мають одну назву: Партизанська. І ось одну з них, найстарішу, яка, можна сказати, з'єднує вулицю ім. Лесі Українки з іншими вулицями: ще однією Партизанською - більш відомою в селищі, яка заасфальтована була декілька років тому, та вули­цею Василя Корнелюка, що на новому мікрорайоні (до об'їзної).

 Зробили ремонт дороги, покрив­ши її білощебеневим покриттям, протяжністю 360 метрів. Затратили на дорогу - 199 тисяч 545 гривень. Роботи проводило Ковельське до­рожньо-експлуатаційне товариство.

Зрозуміло, що люди, які прожи­вають на цій вулиці, відзначають добру справу селищної ради і задо­волені ремонтом дороги.

- Тепер ми живемо у місті, - гово­рить мешканка вулиці Марія Куцик. - У нас тут завжди було болото. Коли йшли до Божого храму, то доводи­лось у чоботях добиратися до вули­ці Лесі Українки і там перезуватися.

А тепер і любо, і комфортно, за що ми вдячні селищній владі. Минулого року по нашій вулиці провели вулич­не освітлення, а тепер ще й зробили дорогу. Так, тепер ми відчуваємо, що дійсно живемо у місті.

В цілому нинішнього року у Ратному вже по­кладено тверде покриття на п'яти вулицях: Миру, Газіна, Новій (спільно з підприємцями), та Васи­ля Корнелюка і Партизанській. Будівельники вже приступають до ремонту дороги по провулку Шев­ченка (від військкомату). На черзі - капітальний ремонт дороги по вул. Набережній. Як говорить селищний голова Володимир Кулик, проектно-кошторисна документація на її ремонт виготовлена ще минулого року, нині проводиться корегування проекту, і незабаром приступлять до роботи. Гро­ші на капітальний ремонт дороги по вул. Набереж­на передбачені Кабінетом Міністрів України за програмою «Дороги України» в сумі 1 мільйон 700 тисяч гривень.

Тож можна говорити, що Ратнівська селищна рада взяла впевнений курс на завершення ремон­ту вулиць, щоб у недалекому майбутньому всі до­роги Ратного мали тверде покриття.