В Ратне завершено ремонт вулиці Крайньої

     Днями силами селищної ради завершений ремонт білощебеневим покриттям вулиці Крайньої. Довжина цієї вулиці сягає немало-небагато аж 846 метрів. Вулиця стратегічна, адже  з’єднує вулицю Тиху, що поруч ринку, з вулицею 40 років Перемоги (об’їздною).

    Як сказав селищний голова Володимир Кулик ремонт зазначеної дороги розпочали ще у вересні минулого року. Проводила ремонт дорожня організація ТзОВ «Кодет». Було виконано роботи на відрізку 345 метрів. Але минулорічні осінні затяжні дощі та суглинкові  важкі грунти не дали змоги проводити роботи згідно технологічних вимог. Через складні погодні умови дорожники  були не в змозі навіть ліквідувати допущені недоліки на відрізку відремонтованої дороги. Тому, мною особисто були припинені ремонтні роботи. Бо це було б марнотратство.

     Але,як завжди знайшлися калюжні «патріоти» та окремі районні кабінетні чиновники-дилітанти, які не розібравшись, чи з інших меркантильних причин намагалися використати дану обставину, щоб збурити мешканців вулиці. Вдалися до збору  підписів під петицією, проводили мітинги-зібрання, засобами соціальних мереж та телебачення паплюжили дорожню організацію, селищну раду, а в кінцевому рахунку Ратне та ратнівчан. Але нехай це буде на їхній совісті. Сьогодні констатую, що ремонт білощебеневим  покриттям вулиці Крайньої завершений.

   Причому він проводився в погожі літні дні. І думаю відремонтована дорога буде довго служити мешканцям вулиці та гостям селища.

    На ремонт вулиці Крайньої з бюджету селищної ради використано 564 тисячі 433 гривень. Я вдячний колективу дорожньої організації та директору Андрію Толстокорову за вчасно і якісно виконану роботу.