ВІДЛУННЯ АФГАНСЬКИХ ГІР

Для багатьох родин ратнівчан Афганістан став символом невгамовних душевних мук і невтішного горя. Не відболить це горе, не виплачеться і не відпечалиться на нашій землі, допоки житимуть батьки, брати і сестри, вдови і діти наших земляків, воїнів-інтернаціоналістів. Схилили голови перед вічною пам’яттю тих, хто не повернувся живим до батьківсь­ких осель, тих, хто уже відійшов у вічність.

Війна безжально перекресли­ла надії, плани, понівечила долі. Посивілі завчасно хлопці ще й онині йдуть у тривожних снах у бій. Пишаємося їхньою мужніс­тю, героїзмом, подвигом.

Із вітальним словом до учас­ників бойових дій звернувся заступник голови райдержадміністрації Сергій Матвійчук. Від себе особисто та від голови районної державної адміністра­ції Андрія Харламповича він по­дякував присутнім за стійкість і патріотизм, за витримку і вірність військовій присязі та активну життєву позицію, За мужністьі відвагу, виявлені під час виконання військового обов’язку, та з нагоди дня шанування учасників бойових дій на території інших держав оголосив подяки Олександру Гайдучику із Гути, Василю Головію із селища Заболоття, В’ячеславу Костючику із Річиці, Василю Середі із Видраниці, Василю Гечу із Велимчого.

За дорученням голови район­ної ради Михайла Макарука зво­рушливо вітала керуюча справа­ми районної ради Віра Чернуха. Вона оголосила подяки жителям с. Прохід - Анатолію Паньку, с. Сільце - Віктору Ядерку,      с. Кортеліси - Петру Горніку, с. Жиричі - Івану Морозу, с. Височне - Олегу Ярошуку.

Володимир Кулик висловив вітання та вручив подарунки учасникам бойових дій, які про­живають на території Ратнівської селищної ради. їх отримали Лук’ян Вознюк, Іван Ващук, Пав­ло Ганіч, Сергій Зубок, Микола Ковальчук, Петро Королік, Олек­сандр Мажула, Павло Матвіюк, Микола Михалевич, Валерій Назарук, Ярослав Наход, Воло­димир Остапук, Микола Панасюк, Василь Півень, Леонід Рубіновський, Микола Савлук, Іван Семенюк, Микола Соботович, Сергій Терещук, Микола Угонь, Микола Філімонов, Сергій Філіпчук, Ігор Хабовець, Анатолій Юхимчук, Богдан Пінкевич, Геор­гій Пінкевич.

Вітали та вручали подарунки депутат районної ради Віталій Бірук, представник благодійного фонду «Патріоти Волині» На­талія Борисюк.

За вагомий особистий внесок у захист державного суверені­тету голова районної організації української Спілки ветеранів Афганістану Сергій Філіпчук вручив ветеранам Афганістану спілчан­ські медалі «Честь. Мужність. Пам’ять». Подякував усім, хто небайдужий та всіляко підтримує

 районну організацію Спілки вете­ранів Афганістану.

Прозвучали пісні «Солдати­ку мій...» у виконанні дуету РБК Лесі Гаврилюк та Олени Ленартович, «Криниченька», «Слава Україні» - народного аматорсько­го жіночого вокального ансамблю «Мелодія», «В нашому серці» - народного аматорського жіно­чого вокального тріо «Зорецвіт», «Мальви» - солістки Катерини Харкевич. Також звучали музич­ні вітання від ветеранів, воїнів-ін­тернаціоналістів Василя Геча та його квартету і тріо «Афган» у складі Василя Головія, Анатолія Головія, Ярослава Находа.

По завершенні заходувшанували пам’ять полеглих по­братимів покладанням квітів до пам'ятного знака воїнам-афганцям.