Відзначили День захисника у селищі Ратне

Напередодні Дня захисника України в районному будинку культури відбулось урочисте зібрання представників гро­мадськості селища, на яке запросили учасників антитерористичної операції та військовослужбовців ратнівської війсь­кової частими і прикордонників. До присутніх з вітальними словами та побажаннями миру і добра звернулися голова районної ради Михайло Макарук, перший заступник голови райдержадміністрації Євген Савлук, селищний голова Во­лодимир Кулик та військовий комісар району підполковник Василь Шинкарук. Він також повідомив, що до військкомату продовжують надходити нагородні матеріали на учасників АТО, і він має честь вручити відзнаки Президента України - медалі «За участь в антитерористичній операції» - жителям селища Ратне, якими вони були нагороджені Указом прези­дента Петра Порошенка ще від 17 лютого 2016 року.

Василь Шинкарук разом із представни­ками влади вручив медалі і по­свідчення до них, а Володимир Кулик від селищної ради - квіти та подарунки.

Щоправда, не всі з нагороджених із різних причин прибули на урочистість. За окремих їхні нагороди отри­мували дружини або матері, а решті вони будуть вручені пізніше.

Потому свято продовжили працівники культури і аматори сцени, які подарували присут­нім чудовий концерт. Завершився концерт виступом заступника командира військової частини з морально-психологічного забезпечення Василя Процюка.