Вручення подяк та подарунків переможцям в номінаціях до Дня селища

До Дня селища Ратне ратнівська селищна рада спільно з редакцією газети "Ратнівщина" провели в онлайн-режимі серед ратнівчан фотоконкурс "РАТНЕ МОЄ РІДНЕ, РАТНЕ МОЄ ЛЮБЕ" у декількох номінаціях "Краща садиба - квітковий рай", Майстер - золоті руки", "Малюнок "820 років селищу Ратне", "Ратне моє миле" - мальовничі краєвиди селища",  "Найбагатша сімя селища дітьми, внуками, правнуками".
Підсумки конкурсів:
У номінації "Краща садиба - квітковий рай" журі відзначило обійстя Тетяни Хотинюк (вул.Каштанова,18), Галини Борецької (вул. Шкільна,14),Світлани Шишко,(вул.Партизанська,79 ). Їм вручені Подяки та подарунки. Заохочувальні подарунки вручені Зої Середюк (вул.Прип'ятська,9) та Валентині Фіщук (вул.Нова,47).
На номінацію "Майстер золоті руки" надійшло найбільше фотознімків від ратнівчан. Відзначили вишивальницю Ганну Артемук,кондитера Тетяну Аверіну та майстра художньої ковки Віктора Дричика.Претенденти на заохочувальні подарунки -Людмила Тарасюк(вишивка), Тетяна Чак (вишивка та в'язання),Олена Лупійчук (виготовлення ляльок), Олена Гасюк (вишивка).
Переможцями у номінаціях "Малюнок "820 років селищу Ратне" стали юні ратнівчанки-художниці Катерина Власюк,Аня Жуковська,Діана Королік. Заохочувальними призами відзначили художні гуртки центру дитячої та юнацької творчості та наймолодшу учасницю Софійку Лисик.
Чимало фотознімків надійшло на конкурс у номінації "Ратне моє миле -мальовничі краєвиди". Відзначили фотосесії Оксани Середюк, Марії Сидорук, відеоролик Дмитра Смолярчука про Ратне. Заохотили призом юного фотографа Олену Дудкевич.
Родині Снігуруків - Валентині та Ользі ,в яких 5 дітей та 19 внуків, 2 зяті і 2 невістки вручили Подяку, цінний подарунок та солодощі.
Спеціальні подарунки і Подяки селищного голови вручені Миколі Старушику за майстерне виконання пісні про Ратне "Рідне Ратне, пишаюсь тобою" та автору слів ратнівському поету Адаму Бохонському.