Закінчено реконструкцію каналізаційної системи житлового приміщення

В Ратне вирішено ще одне болюче проблемне питання. Днями закінчено
реконструкцію каналізаційної системи житлового приміщення, що на вулиці Центральна ( житловий мікрорайон, бувший дитячий садок). Через технічний брак в роботі проектантів та будівельників там належним чином не працювала каналізація. Жителі квартир каналізування змушені здійснювати у вигрібні ями, а часто просто в болото. Що викликало справедливі нарікання мешканців сусідніх багатоповерхівок, забруднювало навколишне середовище.
Довелось звернутись за допомогою до спеціалізованої бригади Львів Гал-автоматика. В шахту встановлені два сучасні насоси, в приміщені каналізаційно-насосної станції облаштовано управлінська шафа. Відкачування відбувається прямо на очисні споруди Ратне.
Система дозволяє підтримувати заданий рівень стічних вод, має автоматичний, напівавтомотичний і ручний режими роботи. А також встановлена система передачі даних через інтернет, що дозволяє у віддаленому режимі вести моніторинг та змінювати налаштування параметрів системи. Вартість робіт становить 49 тис.грн. Кошти з бюджету селищної ради були передбачені Програмою соціально - економічного розвитку Ратне на 2020 рік.