ЗАКЛИКАЄМО КОЖНОГО ПІДТРИМУВАТИ ЧИСТОТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

25 квітня у Чистий четвер молоді прихожани Церкви Воскреслого Христа Спасителя, праців­ники Ратнівської селищної ради та виробничого управління житлово-комунального господар­ства прибрали стадіон у районі автостанції.

Старанно наводили лад на стадіоні та прилеглих до нього територіях: скошували, зрізували сухі гілки, фарбували лавочки, замітали, загрібали, виносили сміття. Звалища пластику, скла, бляшанок та інших побутових відходів, які повивозили працівники ВУЖКГ, вражали нас своїми об'ємами.

Благоустрій селища залежить від культури та свідомості його жителів. Але, на жаль, дуже часто наші жителі самовільно та свідомо утворюють стихійні сміттєзвалища на територіях. Немає значення, чи прилягає територія до будинку, в кожному разі - це повинно бути джерело позитивних емоцій, яке формує позитивну думку про власників. Ми закликаємо кожного, заради себе та майбутніх поколінь, підтримувати чистоту навколишнього середовища, починаючи не тільки зі свого дому, а й вулиці, гро­мадських місць селища.

Молодь Церкви Воскреслого Христа Спасителя на чолі із керівником Віктором Вікторовичем Бродюком неодноразово пропонує свою поміч Ратнівській селищній раді та долучається до виконання робіт із благоустрою селища. А цього разу ще й скрасили Великоднє свято знедоленим людям, вручили їм 32 продуктових набори. Щиро дякуємо їм особисто та від імені ратнівчан. Зичимо міцного здоров’я та нехай вам за проявлене добро воздасться сторицею.