ЗАСВІТИЛА ВОГНІ ГОЛОВНА ЯЛИНКА СЕЛИЩА РАТНЕ

Яскраві вогні на головній зимовій красуні селища Ратне засвітилися 28 грудня. Насолоджувалися справжньою атмосферою свята та на урочистій церемонії відкриття чимало жителів. Та усе ж найбільше радості від святкового дійства було у дітей. 

">Колядки, веселі пісні та новорічну казку підготували працівники та учасники художньої самодіяльності районного будинку культури. Підсумував зроблене за рік, поділився плана­ми на майбутнє, вітав та під овації присутніх почесно засвітив вогні на ялинці Ратнівський селищний голова Володимир Кулик. З нагоди  Новорічних та Різдвяних свят він вручив грамоти та подарунки жителям селища Ратне - Павлу Кобцю, учаснику антитерористичної операції за сумлінне виконання службово­го обов’язку, проявленого під час охорони східних рубежів України, участь у спортив­ному житті селища; Сергію Козаку за активну участь у проведенні благоустрою вулиці Річкової; Алісі Лахтюк, учениці 10 класу Ратнівської загальноосвітньої школи № 2 ім. Ми­коли Заліпи, за активну участь у громадсь­кому житті школи, досягнення значних ре­зультатів у районних та обласних олімпіадах; Олені Марчук, директору Ратнівського дитя­чого ясел-садка № 2, за сумлінне виконан­ня службових обов'язків, значний особис­тий вклад в організаційну роботу, естетичне оформлення, формування нового професій­ного колективу; Володимиру Сарапіну, ди­ректору ТзОВ «Волйньліспром», депутату Ратнівської селищної ради, за громадянсь­ку позицію, активну депутатську діяльність, особистий внесок у виконання програми со­ціально-економічного розвитку селища.

Усі з нетерпінням чекали цього дня, адже відкриття районної ялинки започатковує низ­ку довгоочікуваних веселих Новорічно-Різ­двяних свят з подарунками та казковими ди­вами. Сергійко Лещук привітав піснею «Біла зима». Найменшеньких головний символ прийдешнього року - свиночка - закликала до танцю. Дід Мороз та Снігуронька вітали усіх, роздавали дітям солодощі та хорово­дили навколо ялинки. Видовищним був на святі феєрверк.