Ратнівська селищна рада
Ратнівська територіальна громада
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Рішення сесії №4/22 «Про передачу майна з балансу Ратнівської селищної ради на баланс управління гуманітарної політики Ратнівської селищної ради основних засобів  та  інших необоротних матеріальних активів та запасів Ратнівського дитячого садок-ясла №1 та комунального закладу дошкільної освіти «Ратнівський дитячий ясла-садок №2»»

Кількість переглядів: 82
Скликання: 8 скликання
Сесія: 4 сесія
Тип документу: Рішення сесії
Дата: 22.01.2021
Номер документу: 4/22
Назва документу: Про передачу майна з балансу Ратнівської селищної ради на баланс управління гуманітарної політики Ратнівської селищної ради основних засобів  та  інших необоротних матеріальних активів та запасів Ратнівського дитячого садок-ясла №1 та комунального закладу дошкільної освіти «Ратнівський дитячий ясла-садок №2»
Прикріплені файли:
  1. Про передачу майна з балансу Ратнівської селищної ради на баланс управління гуманітарної політики Ратнівської селищної ради основних засобів  та  інших необоротних матеріальних активів та запасів Ратнівського дитячого садок-ясла №1 та комунального за (0.02 МБ)

РАТНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА 
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

    РІШЕННЯ    

22 січня 2021 року                               смт Ратне                                            № 4/22

Про передачу майна з балансу Ратнівської селищної ради на баланс управління гуманітарної політики Ратнівської селищної ради основних засобів  та  інших необоротних матеріальних активів та запасів Ратнівського дитячого садок-ясла №1 та комунального закладу дошкільної освіти «Ратнівський дитячий ясла-садок №2»

    Відповідно до статей 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 52, 55, 62, 63, 66, 73, 78 Господарського кодексу України, Ратнівська селищна рада

ВИРІШИЛА: 

    1. Передати безоплатно майно комунальної власності з балансу Ратнівської селищної ради майна Ратнівського дитячого садок-ясла №1 та комунального закладу дошкільної освіти «Ратнівський дитячий ясла-садок №2» на баланс управління гуманітарної політики Ратнівської селищної ради.
    2. Затвердити акти приймання-передачі основних засобів  та  інших необоротних матеріальних активів та запасів переданих з балансу  Ратнівської селищної ради на баланс управління гуманітарної політики Ратнівської селищної ради (акти додаються).
3. Створити комісію для приймання-передачі майна з балансу Ратнівської селищної ради на баланс управління гуманітарної політики Ратнівської селищної ради основних засобів  та  інших необоротних матеріальних активів та запасів Ратнівського дитячого садок-ясла №1 та комунального закладу дошкільної освіти «Ратнівський дитячий ясла-садок №2» (додаток).

    4. Призначити балансоутримувачем вказаних закладів управління гуманітарної політики Ратнівської селищної ради.
    5. Головному бухгалтеру управління гуманітарної політики Ратнівської селищної ради Олені ХОЦЕВИЧ  взяти на облік затверджені  актами  основні засоби та інші необоротні активи, запаси та внести  відповідні зміни  в бухгалтерські документи.
     6. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на постійну  комісію з питань планування, бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку громади, промисловості, підприємництва та сфери послуг.

Селищний голова                                                                         Віталій БІРУК


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора