Ратнівська селищна рада
Ратнівська територіальна громада
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Рішення сесії №4/24 «Про зміну засновника та затвердження в новій редакції Статуту Ратнівської централізованої бібліотечної системи»

Кількість переглядів: 54
Скликання: 8 скликання
Сесія: 4 сесія
Тип документу: Рішення сесії
Дата: 22.01.2021
Номер документу: 4/24
Назва документу: Про зміну засновника та затвердження в новій редакції Статуту Ратнівської централізованої бібліотечної системи
Прикріплені файли:
  1. Про зміну засновника та затвердження в новій редакції Статуту Ратнівської централізованої бібліотечної системи (0.04 МБ)

РАТНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

22 січня 2021 року                               смт Ратне                                    № 4/24

Про зміну засновника та затвердження в новій редакції Статуту Ратнівської централізованої бібліотечної системи

Керуючись статтями 25, 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про добровільне  об’єднання  територіальних громад», відповідно до статті 12 Закону України «Про бібліотеки і бібліотечну справу», статей 88, 90 Цивільного кодексу України, статті 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», та враховуючи рішення Ратнівської селищної ради від 12.11.2020 № 38/2 «Про прийняття у власність Ратнівської селищної ради об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ району», Ратнівська селищна рада 

ВИРІШИЛА:

1. Змінити засновника Ратнівської централізованої бібліотечної системи (код ЄДРПОУ 02934922) з Ратнівської районної ради Волинської області (код ЄДРПОУ 23251791) на Ратнівську селищну раду (код ЄДРПОУ 04334695).
2. Затвердити Статут Ратнівської централізованої бібліотечної системи в новій редакції, що додається.
3. Директору Ратнівської централізованої бібліотечної системи Сидорук В. Г. забезпечити проведення державної реєстрації змін до установчих документів в порядку, встановленому чинним законодавством.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, депутатської діяльності та етики, захисту прав людини, дотримання регламенту, законності, правопорядку, боротьби із злочинністю та у справах сім’ї, молоді та спорту.

Селищний голова                                                                              Віталій БІРУК


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора