Ратнівська селищна рада
Ратнівська територіальна громада
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Рішення сесії №4/35 «Про заміну сторони у контракті № 1 з директором комунального  некомерційного підприємства  «Ратнівська центральна районна лікарня» Ратнівської районної ради»

Кількість переглядів: 59
Скликання: 8 скликання
Сесія: 4 сесія
Тип документу: Рішення сесії
Дата: 22.01.2021
Номер документу: 4/35
Назва документу: Про заміну сторони у контракті № 1 з директором комунального  некомерційного підприємства  «Ратнівська центральна районна лікарня» Ратнівської районної ради
Прикріплені файли:
  1. Про заміну сторони у контракті № 1 з директором комунального  некомерційного підприємства  «Ратнівська центральна районна лікарня» Ратнівської районної ради (0.02 МБ)

РАТНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

22 січня 2021 року                             смт Ратне                                               № 4/35

Про заміну сторони у контракті № 1 з директором комунального  некомерційного підприємства  «Ратнівська центральна районна лікарня» Ратнівської районної ради

Відповідно до статей 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров'я», частин 3, 4 статті 36 Кодексу законів про працю України, пункту 7.2. Статуту комунального некомерційного підприємства «Ратнівська центральна районна лікарня» Ратнівської районної ради, Ратнівська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Замінити сторону у контракті № 1 з директором комунального некомерційного підприємства «Ратнівська центральна районна лікарня» Ратнівської районної ради з Ратнівської районної ради на Ратнівську селищну раду.
2. Уповноважити Ратнівського селищного голову Віталія Бірука на укладання додаткової угоди про заміну сторони у контракті № 1 з директором комунального некомерційного підприємства «Ратнівська центральна районна лікарня» Ратнівської селищної ради.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань охорони здоров’я людини, соціального захисту населення та у справах пенсіонерів, ветеранів і інвалідів.

Селищний голова                                                                                Віталій БІРУК


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора