Ратнівська селищна рада
Ратнівська територіальна громада
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Рішення сесії №4/41 «Про звернення депутатів Ратнівської селищної ради VIII скликання до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо неприпустимості зростання цін на постачання та розподіл електричної енергії, постачання природногогазу тарозподіл природного газу»

Кількість переглядів: 94
Скликання: 8 скликання
Сесія: 4 сесія
Тип документу: Рішення сесії
Дата: 22.01.2021
Номер документу: 4/41
Назва документу: Про звернення депутатів Ратнівської селищної ради VIII скликання до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо неприпустимості зростання цін на постачання та розподіл електричної енергії, постачання природногогазу тарозподіл природного газу
Прикріплені файли:
  1. Про звернення депутатів Ратнівської селищної ради VIII скликання до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо неприп (0.02 МБ)

РАТНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ
22 січня 2021року                                 смт Ратне                                            № 4/41


Про звернення депутатів Ратнівської селищної ради VIII скликання до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо неприпустимості зростання цін на постачання та розподіл електричної енергії, постачання природногогазу тарозподіл природного газу


Відповідно до Конституції Украйни, статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Ратнівської селищної ради VIІI скликання, Ратнівська селищна рада
ВИРІШИЛА:
1. Підтримати звернення депутатів Ратнівської селищної ради VIII скликання до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо неприпустимості зростання цін на постачання та розподіл електричної енергії, постачання природного газу та розподіл природного газу (додається).
2. Звернення направити до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Національної комісії.
 3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, депутатської діяльності та етики, захисту прав людини, дотримання регламенту, законності, правопорядку, боротьби із злочинністю та у справах сім’ї, молоді та спорту.

Селищний голова                                                                            Віталій БІРУК


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора