Ратнівська громада та муніципалітет Бонарес (Іспанія) узгодили подальші кроки партнерства

Дата: 02.06.2026 21:42
Кількість переглядів: 356

Фото без опису

Сьогодні Ратнівський селищний голова Віталій Бірук провів відеоконференцію з мером муніципалітету Бонарес (Іспанія) Хуаном Антоніо Гарсія Гарсія.

Під час онлайн-зустрічі сторони обговорили питання подальшої взаємодії між громадами, а також підготовку до двосторонньої офіційної зустрічі, яка запланована в рамках Ukraine Recovery Conference 2026 у Гданську. Участь делегації Ратнівської громади у конференції підтверджена Міністерством розвитку громад та територій України.
Окрему увагу було приділено організації візиту делегації муніципалітету Бонарес до Ратнівської громади, який відбудеться в кінці червня цього року. Під час відеоконференції узгоджено деталі трансферу та логістичного супроводу делегації.

У зустрічі також взяла участь Юлія Чуфістова — членкиня Президії Клубу Мерів України та генеральна директорка Агентства розвитку UMEDA. 

Ратнівська громада послідовно розвиває міжнародні зв'язки, які відкривають нові можливості для обміну досвідом, реалізації спільних ініціатив та залучення партнерів до розвитку громади.

Відділ регіонального розвитку


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано