Військові дякують Ратнівській громаді за надану допомогу

Дата: 03.06.2026 17:14
Кількість переглядів: 113

 

Військовослужбовці 30-і ОМБ їм. князя Костянтина Острозького висловили щиру подяку Ратнівському селищному голові Віталію Біруку, депутатам селищної ради та всій Ратнівській громаді за надану допомогу, а саме: зарядну станцію та виносну антену, передані військовослужбовцю, жителю села Жиричі Івану Ковалю. 

Такі необхідні у бойових умовах зарядні станції допомагають забезпечувати роботу техніки та зв’язку під час виконання бойових завдань.

Ми щиро вдячні Захисникам і Захисницям України за стійкість, мужність та щоденний захист нашої країни. Саме завдяки вам громади мають можливість жити, працювати та розвиватися. 

Підтримка українського війська залишається незмінним пріоритетом Ратнівськоі громади. Разом працюємо заради України та її майбутнього.


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано