Військові дякують Ратнівській громаді за надану допомогу
Військовослужбовці 30-і ОМБ їм. князя Костянтина Острозького висловили щиру подяку Ратнівському селищному голові Віталію Біруку, депутатам селищної ради та всій Ратнівській громаді за надану допомогу, а саме: зарядну станцію та виносну антену, передані військовослужбовцю, жителю села Жиричі Івану Ковалю.
Такі необхідні у бойових умовах зарядні станції допомагають забезпечувати роботу техніки та зв’язку під час виконання бойових завдань.
Ми щиро вдячні Захисникам і Захисницям України за стійкість, мужність та щоденний захист нашої країни. Саме завдяки вам громади мають можливість жити, працювати та розвиватися.
Підтримка українського війська залишається незмінним пріоритетом Ратнівськоі громади. Разом працюємо заради України та її майбутнього.
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)








