Вклонімось пам’яті Захисників України Юрія ПАЛІЯ та Леоніда КСЬОНДЗИКА

Дата: 10.07.2026 10:05
Кількість переглядів: 105

Фото без опису

9 липня минає 3 роки з дня смерті жителя селища Ратне сержанта Збройних Сил України ПАЛІЯ Юрія Сергійовича, який загинув в результаті танкового обстрілу під час виконання бойового завдання щодо захисту незалежності України на території Бахмутського району Донецької області. 

10 липня минає рік з дня смерті жителя селища Ратне старшого солдата ЗСУ КСЬОНДЗИКА Леоніда Олексійовича, який помер в КНП "Дніпропетровська міська клінічна лікарня N21". 

На знак поваги та пам’яті земляків, які віддали найцінніше у боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України - своє життя, Ратнівський селищний голова Віталій Бірук, родичі захисників відвідали місце останнього спочинку воїнів. Поклали квіти на могили Захисників, схилили голову у скорботі і вдячності за самопожертву воїнів заради своїх сучасників і майбутніх поколінь. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять  тих, хто ціною власного життя виборював та відстоював право українців вільно жити на своїй, Богом даній землі.

Вони пішли, щоб ми могли жити, 
Щоб небо мирне бачили щодня. 
Їх подвиг - світло пам’яті й життя. 
Минають дні, та пам’ять не згасає, 
Вона у тиші, в квітах, у сльозах. 
Герої не вмирають- їх тримає 
Любов народу й вдячність у серцях. 

Вічна та світла пам’ять нашим Захисникам!


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт