ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ В РАТНОМУ

Минулого четверга, 16 березня, з ініціативи селищної ради у Ратному відбувся день довкілля. В його рамках у парковій зоні, що навколо ставків навпроти мікрорайону, небайдужі ратнівчани зібралися на толоку, щоб посадити саджанці берези. В акції «Посади дерево» взяло участь близько тридцяти людей. Це члени селищної та районної ветеранських організацій, члени виконкому, працівники та депутати Ратнівської селищної ради, працівники районного відділу з питань пробації, центру зайнятості, Ратнівського дитячого ясел-садка, інших установ та організацій селища.

Уже протягом дев’яти років зусиллями небайдужих ратнівчан та з ініціативи селищної ради у цій місцині щовесни насаджують молоді деревця. Цьогоріч перед активістами стояло завдання поновити насадження берези, саджанців якої накопали близько однієї тисячі штук. Їх посадили на місці дерев, що не прийнялися, всохли або, які зламали чи знищили люди.

Представники центру зайнятості, які працюють у селищній раді на паритетних умовах, попередньо вирубали верболози далі за парком для того, щоб на вивільненій території посадити молоденькі беріз-ки. Вони ж попідрізували та окультурили дерева, які вже ростуть у парку.

І хоч сьогодні парк більше нагадує молодий березовий гайок, але вже і в ньому, кажуть ратнівчани, влітку можна натрапити на підберезники. Хай небагато, але вони тут є. Тож і цієї весни продовжили хорошу традицію з висаджування дерев, і далі планують не зупинятися на досягнутому, щоб чистішим ставало повітря в селищі, а його жителі мали де погуляти та помилуватися природою.