Капітальний ремонт доріг в Ратне завершено

Капітальний ремонт доріг в Ратне завершено.

Цими днями капітально відремонтований і зданий в експлуатацію відрізок проблемної дороги по вулиці Лесі Українки. Завершальні роботи по капітальному ремонту доріг в Ратне виконала дорожня організація філії «Старовижівського автодору» за кошти бюджету селищної ради.

Кошторисна вартість білощебеневого покриття відрізку дороги 380 метрів складає 234684 грн. Роботи виконані згідно проектного завдання, з дотриманням норм і вимог даної категорії доріг. Що дасть змогу значно покращити рух пішоходів та транспортних засобів. А селищній раді вдалося зняти ще одну проблему ратнівчан. За що висловлюю щиру вдячність колективу зазначеної дорожньої організації та майстру Герасимуку Адаму Ульяновичу.

До слова, хочу зауважити і прозвітувати перед виборцями, що в нинішньому році селищною радою на капітальний та поточний ремонт і будівництво доріг використано 4094249 грн., з них 3349249 грн. з бюджету селищної ради (що складає 82%) і  745000 грн. по державній програмі «Дороги України» по формулі співфінансування «50×50» (18%).

Ремонтні роботи протягом року в Ратне виконували три дорожні організації. Зокрема ТзОВ «Кодет» виконувала роботи по капітальному ремонту щебеневим покриттям вулиць Будівельників, Короленка, Проектна. Загальною протяжністю 1788 метрів.

ТзОВ Луцька ДПМК завершила капітальний ремонт дороги по вулиці Партизанській протяжністю 563 метри, капітальний ремонт вулиці Богдана Хмельницького протяжністю 600 метрів, філія «Старовижівський автодор», як вже було сказано виконала капітальний ремонт по вулиці Лесі Українки – на відрізку 380 метрів.

Крім цього, здійснено поточний ямковий ремонт вулиць Серпневої, Каштанової, а також поточний ремонт бетоноасфальтом: провулку Кузьміна (під’їзд до ринку селища) та під’їзд до житлового мікрорайону і стадіону по вулиці Центральній.

Таким чином нинішнього року нам вдалося прокласти дороги з твердим покриттям загальною протяжністю 3484 метри і скоротити відсоток ґрунтових доріг селища до 37.

Разом з тим спільно з мешканцями вулиць продовжувався ремонт, висипка піщаною сумішшю ґрунтових доріг та інші роботи.

Питання покращення дорожньої інфраструктури і надалі залишається пріоритетним в роботі селищної ради і особисто мене, як голови.

Ратнівський селищний голова                              В.М. Кулик