Оновлена дорога по вулиці Богдана Хмельницького

Автомобільну дорогу загального користування місцевого значення, яка проходить через Ратне на Комарове і знаходиться на балансі Служби автомобільних доріг, відремонтували за співфінансування Ратнівської селищної ради, і обійшлося це їй у 750 тис. гривень.

Загальна ж сума становить 1 млн 500 тис. гривень. Виконувала роботи бригада підприємства ТзОВ «Луцька дорожна пересувна механізована колона». 

Протяжність дорожнього покриття вулиці Б. Хмельницького більше двох кілометрів, і, щоб повністю його оновити, не вистачило коштів. Тож, порадившись, суцільно заасфальтували чотири най- аварійніші ділянки, а на інших провели поточний ямковий ремонт, що дало змогу значно полегшити рух автотранспорту на проблемних відрізках шляху.

На даній ділянці дороги протягом тижня були проведенні будівельні роботи згідно з нормами та проектом. Перший раз вирівнювали автогрейдером, другий — асфальтоукладальником, а тоді клали асфальтоване полотно товщиною п’ять сантиметрів. Також він за-значив, що очищали проїжджу частину автогрейдером, поливальною машиною із щіткою. Провели шістсот тринадцять квадратних метрів ямкового ремонту.

Дощова погода трохи не сприяла дорожникам, були нарікання й з боку жителів вулиці, мовляв, варто призупинити ремонтні роботи, хвилювався і намагався дати слушні поради селищний голова Володимир Миколайович. Та знавці своєї справи, які вже неодноразово і з хорошої сторони зарекомендували себе у селищі, тримали усе під контролем.

Інженер технагляду звернувся до людей з проханням берегти дорогу, бо є чимало чинників, які руйнують інженерну споруду. А спостерігати якість виконаних робіт залишається ратнівчанам та гостям селища.