У Ратному побували спостерігачі ОБСЄ

17 жовтня відбулася зустріч селищного голови Кулика Володимира Миколайовича з представниками спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні. Дану європейську організацію представляли Іван Дудак (Чехія), Пітер Торак (Угорщина) та перекладач.

Ціль та основні завдання спостерігачів – це збір інформації, про ситуацію з безпекою та встановлення фактів про конкретні події на місцях та допомога Україні знизити рівень напруженості і сприяти діалогу між усіма сторонами.

Під час спілкування Володимир Миколайович розповів гостям про історію нашого краю ознайомив із соціально-економічним розвитком селища, окреслив стратегію щодо проведення реформи району та селища. Гостей цікавило питання криміногенної ситуації в селищі, соціальна адаптація учасників АТО та переселенців. Крім того гості відповіли на численні запитання, познайомили з перших вуст про обстановку на Сході, адже Іван Дудак в Україні в якості спостерігача ОБСЄ ще з 2014 року, тому на власні очі бачив всі жахіття, які тривають на території Луганської та Донецької областей.

Після спілкування представники ОБСЄ поїхали знайомитись із Турським переходом на кордоні з Республікою Білорусь.