ВЕСНЯНЕ ПРИБИРАННЯ

28 лютого 2017 року відбулося засідання виконавчого комітету Ратнівської селищної ради, на якому розглянуто важливі питання, а саме: прийнято рішення про проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів  з території селища, розглянуто заяви громадян, клопотання та відношення установ і організацій.

Але головним було питання благоустрою території селища, яке на сьогоднішній день є особливо актуальним. Весна 2017 року прийшла до нас в кінці лютого дружно, снігу – як і не було, зате стало видно все минулорічне сміття та бруд. Роботи з дотримання порядку ведуться постійно, але основне, «генеральне» прибирання відбувається до великодніх свят. Тому на засіданні виконкому були прийняті заходи з благоустрою, в яких детально прописані всі намічені роботи на нинішній рік.

Після сходження снігу наші дороги в багатьох місцях стали непроїзними. Тому на дорогах з асфальтним та щебеневим покриттям заплановано провести ямковий ремонт шляхом підсипання, грейдерування та трамбування спеціалізованою дорожною організацією. Ґрунтові дороги після висихання будуть прогрейдеровані, по можливості підсипані піском. Багато жителів селища розуміють, що одночасно відремонтувати всі дороги селищна рада не в змозі, тому об'єднуються і за рахунок співфінансування з місцевого бюджету беруть найактивнішу участь у ремонті вулиць, на яких проживають.

Плануємо на старому кладовищі, в парку відпочинку, по вулицях селища видалити аварійно небезпечні та хворі дерева, а також вздовж ліній електропередач здійснити обрізання фруктових дерев. Так само, як і в попередні роки, буде організоно весняну толоку з озеленення вулиць селища, облаштовані клумби та квітники.

Багато ратнівчан ще не усвідомили, що чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять. Тому адміністративна комісія розпочала обстежувати території установ, організацій та підприємств, прибережні та прилеглі території біля житлових будинків з метою виявлення «нерадивих»господарів та притягнення їх до відповідальності.