ВИСИПАЛИ ЩЕБЕНЕМ ВУЛИЦЮ БУДІВЕЛЬНИКІВ

9 вересня по вулиці Будівельників у Ратному завершилися роботи з ремонту дороги. Покриття дроги на цій вулиці щебенем було передбачене у плані соціально-економічного розвитку селища на 2016 рік. Роботи виконувала бригада будівельної організації ТзОВ «Кодет».

Майстер Анатолій Гладишук розповів, що на капітальний ремонт відрізка дороги протяжністю близько 700 метрів і шириною 5 метрів витратили 1090 тонн щебеню фракції 40-70 мм (дуже великий), 116 тонн – фракції 5-20 мм (середнього розміру) і 44 тонни відсіву. Спочатку на підготовлену поверхню висипали великий щебінь, потім – середній, а зверху засипали відсівом. Роботи тривали протягом місяця.

Як повідомив селищний голова Володимир Кулик, ця дорога була однією з найгірших серед ґрунтових у Ратному. Її було необхідно відремонтувати й у зв’язку з тим, що це під’їзний шлях до ринку. Окрім цього, у перспективі планують із центральної вулиці торгівлю перемістити у цю приринкову частину, тим самим розвантаживши центральну дорогу.

Разом з основною частиною дороги  наприкінці вулиці облаштували місце для розвертання авто (вулиця Будівельників тупикова) та висипали щебенем провулок Кузьміна, який з’єднує вулиці Кузьміна та Будівельників.

Сергій Гурський, місцевий житель, висловив задоволення від імені усіх мешканців вулиці і подякував селищній раді за оперативне вирішення наболілого питання.