Ратнівська селищна рада
Ратнівська територіальна громада
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Рішення сесії №4/32 «Про надання дозволу Корпачу І. К. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)»

Кількість переглядів: 66
Скликання: 8 скликання
Сесія: 4 сесія
Тип документу: Рішення сесії
Дата: 22.01.2021
Номер документу: 4/32
Назва документу: Про надання дозволу Корпачу І. К. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
Прикріплені файли:
  1. Про надання дозволу Корпачу І. К. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (0.02 МБ)

РАТНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ
22 січня 2021 року                              смт Ратне                                              № 4/32
Про надання дозволу Корпачу І. К. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)   

Розглянувши заяву гр. Корпача І.К. про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Прохід та відповідно до статей 12, 118, 121 Земельного кодексу України, статті 50 Закону України «Про землеустрій», статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Ратнівська  селищна  рада 
ВИРІШИЛА:
1. Надати дозвіл гр. Корпачу  Івану Кириловичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) орієнтовною площею 0,25 га по вул. Лесі Українки 6 с. Прохід Ратнівського району Волинської області. 
2. Технічну документацію із землеустрою, щодо відведення земельної ділянки подати для розгляду та затвердження у встановленому законом порядку.
3. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за комісією з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства та комунальної власності, земельних відносин та екології.

Селищний голова                                                Віталій БІРУК


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора