Ратнівська селищна рада
Ратнівська територіальна громада
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Про сайт та офіційну сторінку (групу)


ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням голови 
селищної ради від 
19 лютого 2021 року №09

ПОЛОЖЕННЯ
про офіційний веб-сайт Ратнівської селищної ради та створення
офіційної сторінки (групи) Ратнівської селищної ради
в глобальній інформаційній мережі Інтернет

1. Це Положення визначає статус веб-сайту та створення офіційної сторінки (групи) Ратнівської селищної ради як інформаційного ресурсу про діяльність Виконавчого комітету Ратнівської селищної ради та її виконавчих органів у глобальній інформаційній мережі Інтернет та встановлює порядок розміщення на ньому інформації.
2. Веб-сайт та створення офіційної сторінки (групи) є офіційним джерелом інформації, що забезпечує висвітлення діяльності Виконавчого комітету Ратнівської селищної ради та її виконавчих органів, постійних комісій, фракцій, депутатів селищної ради, надання інформаційних послуг громадськості, взаємний обмін інформацією з іншими громадськими організаціями, органами державної влади та органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями з питань, пов’язаних з діяльністю Ратнівської селищної ради.
3. Адреса веб-сайту Ратнівської селищної ради у глобальній інформаційній мережі Інтернет: https://ratnesel.gov.ua/.
4. Веб-сайт та офіційна сторінка (група) ведеться державною мовою.
5. Забороняється використовувати веб-сайт та офіційну сторінку (групу) Ратнівської селищної ради в цілях, не пов’язаних з діяльністю Виконавчого комітету  Ратнівської селищної ради, її виконавчих органів, з метою отримання прибутку, а також з порушенням законодавства України.
6. Структура та дизайн веб-сайту та офіційної сторінки (групи).
Веб-сайт та офіційна сторінка (група) складається з таких основних розділів:
- головна сторінка: навігаційна сторінка, яка містить назви основних розділів, новин тощо;
- про селищну раду: інформація про діючий склад селищної ради, керівництво, депутатів, фракції, постійні комісії, виконавчий комітет селищної ради;
- діяльність селищної ради: відео протоколи засідань селищної ради, в тому числі повісток денних сесій селищної ради, засідання постійних комісій та регламент роботи селищної ради;
- інформація: містобудівна документація, публічна інформація, державні закупівлі тощо;
- фотогалерея;
- архів новин: інформація щодо новин місцевого самоврядування (прийняті рішення, роботу комісій за зверненнями громадян тощо), хроніки подій тощо, матеріали розташовуються у зворотному хронологічному порядку;
- офіційні документи: розділ для розміщення рішень сесії, результатів поіменних голосувань та протоколів сесії;
- історична довідка: історія селища Ратне;
- паспорт громади: загальні відомості про громаду, населені пункти в підпорядкуванні тощо;
- символіка;
- контакти: контактна інформація та місце розташування на карті громади.
Інші рубрики можуть розміщуватися на веб-сайті за пропозиціями депутатів селищної ради, членів виконкому, керівників структурних підрозділів, поданих заступникам селищного голови та погоджених з селищним головою.
Структура та дизайн веб-сайту не є сталими і в разі потреби можуть змінюватися без внесення змін до даного Положення.
7. Депутатські фракції (групи) в селищній раді, постійні комісії селищної ради, депутати селищної ради, виконавчий комітет селищної ради, робочі групи можуть поширювати інформацію про свою діяльність через веб-сайт  та офіційну сторінку (групу) селищної ради.
8. Підготовка інформації, здійснюється автором проекту рішення селищної ради, її виконавчого комітету, відповідальною особою, визначеною депутатською фракцією (групою) селищної ради, постійною комісією селищної ради, депутатом селищної ради, виконавчим комітетом селищної ради, робочою групою.
9. Усі проекти рішень селищної ради, інша інформація  для розміщення на веб-сайті селищної ради подаються до приймальні селищної ради в електронному, та за потреби, паперовому вигляді.
10. Підготовлена офіційна інформація подається секретарю селищної ради та головному спеціалісту з питань з інформаційних технологій.
11. Депутатські фракції (групи) в селищній раді, постійні комісії селищної ради, робочі групи, виконавчий апарат селищної ради, автори проектів рішень селищної ради несуть повну відповідальність за зміст поданої інформації на веб-сайт  та офіційної сторінки (групи) селищної ради та своєчасність її оновлення.
12. Оновлення інформації на веб-сайт та офіційної сторінки (групи) здійснюється за потреби.
13. Інші комунальні установи, організації Виконавчого комітету Ратнівської селищної ради та її виконавчих органів у межах визначених повноважень співпрацюють з працівниками селищної ради, визначеними відповідальними за організацію збору та забезпечення розміщення офіційної інформації про діяльність Ратнівської селищної ради на веб-сайті та офіційної сторінки (групи), наповнення його відповідною інформацією та забезпечення її своєчасного розміщення на веб-сайті та офіційної сторінки (групи).

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь