Cелищним головою було зініційовано зустріч правохоронних органів з представниками найбільш популярних соціально-орієнтованих груп в соціальних мережах громади
Інформаційна складова в умовах ведення війни є другим фронтом проти ворога. Потужною, не менш руйнівною зброєю, ніж гармата. А тому не дивно, що і Конституція, і Закон України «Про правовий режим воєнного стану» передбачає певні обмеження для громадян в публічному інформаційному просторі. З початку війни на центральному рівні було сформовано з багатьох телеканалів «Єдиний інформаційний простір» щодо інформування позицій Президента, військового командування, оперативної обстановки на всій території воєнних дій.
Велику увагу і ворог, і його колаборанти на території України приділяють інтернет-мережі, зокрема, Фейсбуку, де фактично кожен без обмежень може висловити свою думку чи публікувати перевірену, а зазвичай, НЕ перевірену інформацію, яка під час війни може викликати збурення чи паніку серед людей.
З огляду на останні події в мережі Фейсбук селищним головою було зініційовано зустріч правохоронних органів з представниками (модераторами) найбільш популярних соціально-орієнтованих груп в соціальних мережах громади, де визначено цілі та напрямки співпраці. Також працівники правохоронних органів наголосили на різних видах відповідальності у воєнний час за подання неправдивої чи неперевіреної інформації, наклеп чи коментар, зокрема обговорили про відповідальність кожного, хто публікує у мережу неперевірену інформацію під час воєнного стану.
Додатково зауважили, що будь-яка інформація про правопорушників має надходити до відповідних органів, а не публікуватися в ФБ, оскільки це заважає фіксуванню правопорушення
Наприкінці зустрічі всі охочі могли поставити запитання та отримати вичерпні відповіді.
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)