Юні спортсмени вибороли золоті, срібні та бронзові медалі з вільної боротьби

Дата: 06.02.2023 12:49
Кількість переглядів: 108

Фото без опису

Спортивна команда Ратнівської громади взяла участь у відкритому чемпіонаті Волинської області з боротьби вільної серед юнаків та дівчат 2006-2007 рр.н. і молодших, який відбувся  у місті Володимир на базі спортивно-оздоровчого комплексу «Олімп». Це був захоплюючий  чемпіонат, який подарував усім учасникам, а їх було близько 170 , хороший настрій та незабутні емоції. Як завжди в числі кращих наші юні спортсмени, яких до змагань готувала  тренер - викладач Анна Михалевич. Учасники команди  показали успішні результати та за підсумками змагань  завоювали 11 нагород різного ґатунку.

І місце вибороли Павло Шинкарук,  Ілля Михалевич,  Марія Литвинець , Петро Литвинець, Павло Каць.

ІІ місце здобули  Максим Шишко, Каріна Ключук, Олександр Литвинець, Олена Назарук.

ІІІ місце зайняли Дмитро Романюк, Катерина Шумейко.

Переможці чемпіонату були нагороджені дипломами та медалями управління у справах молоді та спорту Волинської обласної державної адміністрації, управління з гуманітарних питань виконавчого комітету Володимирської міської ради.

Вітаємо переможців, призерів, учасників  змагань та їх наставника Анну Михалевич з гарними  результатами. Бажаємо  подальших успіхів і перемог. Вдячні Збройним силам України за  можливість брати участь у змаганнях в цей тяжкий для України час.