Віталій Бірук та Іван Терещук відвідали Наталію Ващук - матір полеглого захисника нашої громади

Дата: 10.10.2023 15:38
Кількість переглядів: 916

Фото без опису

Вчора селищний голова Віталій Бірук та староста Гірниківського округу Іван Терещук відвідали Наталію Ващук - матір полеглого захисника нашої громади Павла Ващука, побажавши довгих років життя при міцному здоров’ї, Божої ласки та якомога швидшої Перемоги, за яку віддав життя її син.

Ми приєднуємось до вітань і зичимо спокою в душі, тепла в серці та усіх земних благ.

Дякуємо за сина. Вічна йому пам'ять.


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано