Ратнівська селищна рада
Ратнівська територіальна громада
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Антонюк Олена Яківна

Фото без опису Антонюк Олена Яківна - заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради

 Графік прийому громадян:

 щосереди

 з 10:00 до 13:00 год.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Обов'язки заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради:

1. Забезпечує виконання повноважень у сферах освіти, охорони здоров’я, фізкультури і спорту, соціального захисту населення, оборонної роботи, адміністративно-територіального устрою, щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги.
2. Безпосередньо відповідає за організацію виконання повноважень виконавчих органів селищної ради, передбачених статтями 32, 34, 36, 37, 38, 38-1, 39 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
3. Забезпечує управління закладами освіти, охорони здоров’я, фізкультури і спорту, оздоровчими закладами, які належать територіальній громаді, їх технічного та фінансового забезпечення.
4. Забезпечує контроль за здобуттям повної загальної середньої освіти у комунальних загальноосвітніх навчальних закладах, сприяння діяльності дошкільних та позашкільних навчально-виховних закладів, дитячих, молодіжних та науково-просвітницьких організацій.
5. Контролює:

 • 5.1 Розвиток і вдосконалення мережі освітніх і лікувальних закладів усіх форм власності, фізичної культури і спорту, організацію медичного обслуговування та харчування в цих закладах, потребу та формування замовлень на кадри для них.
 • 5.2 Забезпечення відповідно до законодавства пільгових категорій населення лікарськими засобами та виробами медичного призначення.
 • 5.3 Створення умов для занять фізичною культурою і спортом за місцем проживання населення та в місцях масового відпочинку.
 • 5.4 Організацію обліку дітей дошкільного та шкільного віку.
 • 5.5 Надання допомоги випускникам загальноосвітніх та професійно- технічних навчальних закладів державної або комунальної форми власності у працевлаштуванні.
 • 5.6 Організацію роботи щодо запобігання бездоглядності неповнолітніх.
 • 5.7 Вирішення питань про повне державне утримання дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, у дитячих будинках сімейного типу, а також щодо оплати харчування дітей у закладах освіти (групах подовженого дня).

6. Забезпечує сприяння роботі творчих спілок, національно- культурних товариств, асоціацій, інших громадських та неприбуткових організацій, які діють у сфері охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту, роботи з молоддю.
7. Контролює вирішення:

 • 7.1 Питань надання соціальних послуг особам та сім’ям з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги, забезпечення утримання та виховання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.
 • 7.2 Питань про надання пільг і допомоги, пов'язаних з охороною материнства і дитинства.
 • 7.3 У встановленому законодавством порядку питання опіки і піклування.
 • 7.4 Надання одноразової допомоги громадянам, які постраждали від стихійного лиха.
 • 7.5 Відповідно до законодавства питання про надання компенсацій і пільг громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
 • 7.6 Встановлення відповідно до законодавства розмірів і порядку виплати щомісячної допомоги особам, які здійснюють догляд за самотніми громадянами, які за висновком медичних закладів потребують постійного стороннього догляду.

8. Здійснює організацію надання соціальних послуг бездомним особам та заходів, спрямованих на запобігання бездомності осіб.
9. Сприяє організації призову громадян на військову службу за призовом осіб офіцерського складу, строкову військову та альтернативну (невійськову) службу, а також їх мобілізації, підготовці молоді до служби в Збройних Силах України, організації навчальних (перевірочних) та спеціальних військових зборів; забезпечення доведення до підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, а також населення наказу військового комісара про оголошення мобілізації.
10. Організовує роботу щодо бронювання робочих місць для військовозобов'язаних на підприємствах, в установах та організаціях відповідно до вимог законодавства.
11. Забезпечує організацію та участь у здійсненні заходів, пов'язаних з мобілізаційною підготовкою та цивільним захистом, на території громади та створенням належних умов для функціонування пунктів пропуску через Державний кордон України.
12. Організовує роботу щодо підготовки і внесення на розгляд ради питань щодо найменування (перейменування) вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, скверів, мостів та інших споруд, розташованих на території населених пунктів громади.
13. Готує та вносить на розгляд ради пропозиції щодо питань адміністративно-територіального устрою в порядку і межах повноважень, визначених законом.
14. Забезпечує вимоги законодавства щодо розгляду звернень громадян, здійснення контролю за станом цієї роботи на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від форм власності.
15. Вживає у разі надзвичайних ситуацій необхідні заходи відповідно до законодавства щодо забезпечення державного і громадського порядку, життєдіяльності підприємств, установ та організацій, врятування життя людей, захисту їх здоров'я, збереження матеріальних цінностей.
16. Готує та вносить на розгляд ради пропозиції щодо вирішення питань про чисельність працівників установ з надання безоплатної первинної правової допомоги, про витрати на їх утримання, здійснення матеріально-технічного забезпечення їх діяльності, надання для їх функціонування необхідних приміщень.
17. Здійснює контроль за обліком громадян, які потребують поліпшення житлових умов та розподілом і наданням житла, що належить до комунальної власності громади.
18. Контролює, координує та безпосередньо спрямовує діяльність:

 • відділу «Центр надання адміністративних послуг»;
 • управління гуманітарної політики;
 • головного спеціаліста у справах дітей відділу правового та кадрового забезпечення Виконавчого комітету Ратнівської селищної ради;
 • комунального закладу «Центр надання соціальних послуг».

19. Бере участь в роботі комісій:

 • з питань охорони здоров’я людини, соціального захисту населення та у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів;
 • з питань освіти, культури, депутатської діяльності та етики, захисту прав людини, дотримання регламенту, законності, правопорядку, боротьби із злочинністю та у справах сім’ї, молоді та спорту;
 • з питань надання матеріальної допомоги громадянам Ратнівської селищної ради;
 • з питань захисту прав дитини.

Є членом Тендерного комітету Виконавчого комітету Ратнівської селищної ради та наглядової ради «Ратнівської благодійної муніципальної каси».
Очолює конкурсну комісію на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Виконавчого комітету Ратнівської селищної ради та її виконавчих органів.
20. Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради закріплений за селами Гірники, Броди, Сільце Ратнівської селищної ради.

Взаємозаміна на час відпустки:
Посада, прізвище, ініціали Хто замінює (посада, прізвище, ініціали)
Заступник голови з питань діяльності виконавчих органів ради Антонюк О.Я. Заступник селищного голови Ковч С.П.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь