Ратнівська селищна рада
Ратнівська територіальна громада
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Ковч Сергій Павлович

Фото без опису Ковч Сергій Павлович - заступник селищного голови

 Графік прийому громадян:

 щочетверга

 з 10:00 до 13:00 год.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Обов'язки заступника селищного голови:

1. Забезпечує виконання повноважень у сферах соціально-економічного розвитку, цін, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, громадського харчування, транспорту і зв’язку, будівництва, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, зовнішньоекономічної діяльності.
2. Безпосередньо відповідає за організацію виконання повноважень виконавчих органів селищної ради, передбачених статтями 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
3. Організовує роботу з розроблення та реалізації програм, перспективних планів і прогнозів соціально-економічного розвитку громади, пропозицій до відповідних програм області. Готує пропозиції щодо залучення іноземних інвестицій для розвитку економічного потенціалу громади, забезпечення в установленому порядку регулювання інвестиційної діяльності.
4.  Здійснює заходи з підвищення конкурентоспроможності громади у різних галузях економіки, сприяє формуванню іміджу і привабливості її територій.
5. Забезпечує:

 • 5.1 Розгляд проєктів планів підприємств і організацій,  які належать до комунальної власності територіальної громади, внесення до них зауважень і пропозицій, здійснення контролю за їх виконанням.
 • 5.2 Попередній розгляд планів використання природних ресурсів місцевого значення на території громади.
 • 5.3 Розміщення на договірних засадах замовлень на виробництво продукції, виконання робіт (послуг), необхідних для територіальної громади, на підприємствах, в установах та організаціях.

6. Здійснює заходи щодо забезпечення встановлення тарифів на побутові, комунальні, транспортні та інші послуги, а також контролю за дотриманням цін і тарифів.
7. Організовує роботу з підготовки та затвердження переліку спеціально відведених місць для паркування транспортних засобів.
8. Вживає заходів щодо встановлення порядку та здійснення контролю за використанням прибутків підприємств, установ та організацій комунальної власності територіальної громади.
9. Організовує роботу щодо заслуховування звітів про роботу керівників підприємств, установ та організацій комунальної власності територіальної громади.
10. Сприяє розширенню житлового будівництва, надання громадянам, які мають потребу в житлі, допомоги в будівництві житла, в отриманні кредитів, для будівництва чи придбання житла.
11. Контролює ведення обліку нежилих приміщень та об’єктів нерухомого майна незалежно від форм власності для використання таких приміщень для задоволення потреб територіальної громади.
12. Сприяє створенню об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.
13. Забезпечує призначення управителя багатоквартирного будинку.
14. Здійснює заходи щодо організації громадських вбиралень, стоянок та майданчиків для паркування автомобільного транспорту, здійснює контроль за їх діяльністю.
15. Вживає заходів щодо:

 •   15.1 Забезпечення соціально-культурних закладів комунальної власності територіальної громади, а також населення паливом, електроенергією, газом та іншими енергоносіями. 
 •   15.2 Вирішення питання збирання, транспортування, утилізації та знешкодження побутових відходів, затвердження норм надання цих послуг та схем санітарного очищення населених пунктів.
 •   15.3 Знешкодження та захоронення трупів тварин.
 •   15.4 Організації благоустрою населених пунктів та здійснення контролю за його станом.
 •   15.5 Організації місцевих ринків, ярмарків, сприяння розвитку всіх форм торгівлі.
 •   15.6 Організації та контролю прикордонної торгівлі.
 •   15.7 Встановлення зручного для населення режиму роботи підприємств комунального господарства, торгівлі та громадського харчування, побутового обслуговування, що належать до комунальної власності територіальної громади.
 •   15.8 Забезпечення утримання в належному стані кладовищ, інших місць поховання та їх охорони.

16. Здійснює контроль:

 •   16.1 За водопостачанням, водовідведенням та очищенням стічних вод та за якістю питної води.
 •   16.2 За дотриманням законодавства щодо захисту прав споживачів.

17. Здійснює організацію роботи щодо:

 •   17.1 Проведення громадських та тимчасових робіт для осіб, зареєстрованих як безробітні.
 •   17.2 Підготовки і внесення на розгляд ради пропозицій щодо порядку та умов відчуження комунального майна, проектів місцевих програм приватизації та переліку об’єктів комунальної власності, які не підлягають приватизації; організовує виконання цих програм; забезпечує подання раді письмових звітів про хід та результати відчуження комунального майна.

18. Здійснює контроль за дотриманням підприємствами комунальної власності вимог законодавства щодо забезпечення на договірній основі безперешкодного доступу операторів та провайдерів телекомунікацій, до інфраструктури об’єктів будівництва, транспорту, енергетики, кабельної каналізації електрозв’язку, будинкової розподільної мережі, що перебуває у них на балансі, а також за правильністю обрахування плати за доступ.
19. Організовує роботу щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, інформування про них населення, залучення до цих робіт підприємств, установ та організацій, а також населення, забезпечення громадського порядку, життєдіяльності підприємств, установ та організацій, врятування життя людей, захисту їх здоров’я, збереження матеріальних цінностей, надання одноразової допомоги громадянам, які постраждали від стихійного лиха.
20. Забезпечує визначення безоплатних суспільно корисних робіт для осіб, яким призначено покарання у вигляді громадських робіт.
21. Здійснює підготовку і внесення на розгляд ради пропозицій щодо встановлення ставки земельного податку, розмірів плати за користування природними ресурсами, вилучення (викупу), а також надання під забудову та для інших потреб земель, що перебувають у власності територіальної громади; визначення в установленому порядку розмірів відшкодувань підприємствами, установами та організаціями незалежно від форм власності за забруднення довкілля та інші екологічні збитки; встановлення платежів за користування комунальними та санітарними мережами населених пунктів громади.
22. Забезпечує підготовку і подання на затвердження ради проєктів  місцевих програм охорони довкілля, участі у підготовці загальнодержавних і регіональних програм охорони довкілля.
23. Здійснює контроль за додержанням:

 •   23.1 Земельного та природоохоронного законодавства, використанням і охороною земель, природних ресурсів загальнодержавного та місцевого значення, відтворенням лісів.
 •   23.2 Юридичними та фізичними особами вимог у сфері поводження з побутовими та виробничими відходами та розгляд справ про адміністративні правопорушення або передача їх матеріалів на розгляд інших державних органів у разі порушення законодавства про відходи.
 •   24. Контролює, координує та безпосередньо спрямовує діяльність:
 • відділу землекористування, кадастру та екологічної безпеки;
 • сектору економіки, регіонального розвитку та залучення інвестицій;
 • відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, розвитку інфраструктури та з питань комунальної власності.

25. Очолює адміністративну комісію при Виконавчому комітеті Ратнівської селищної ради.
26. Бере участь в роботі комісій:

 • з питань планування, бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку громади, промисловості, підприємництва та сфери послуг;
 • з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства та комунальної власності, земельних відносин та екології.

Є заступником голови Тендерного комітету Виконавчого комітету Ратнівської селищної ради, комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, конкурсної комісії на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Виконавчого комітету Ратнівської селищної ради та її виконавчих органів.
27. Заступник селищного голови закріплений за селами Млинове, Кортеліси, Запоківне, Косиці, Млинове, Годинь, Долина, Доманове, Сільця-Млинівські, Височне, Береза, Вижично, Витень Ратнівської селищної ради.

Взаємозаміна на час відпустки:
Посада, прізвище, ініціали Хто замінює (посада, прізвище, ініціали)
Заступник селищного голови Ковч С.П. Заступник голови з питань діяльності виконавчих органів ради
Антонюк О.Я.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь