Ратнівська селищна рада
Ратнівська територіальна громада
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Нарада з керівниками закладів та установ освіти і культури селищної ради

Дата: 06.01.2021 15:27
Кількість переглядів: 913

5 січня Ратнівський селищний голова Віталій Бірук взяв участь у нараді з керівниками закладів та установ освіти і культури селищної ради. Віталій Іванович представив присутнім новопризначену начальника управління гуманітарної політики Ратнівської селищної ради Віру Чернуху, зазначивши, що знання, життєвий і фаховий досвід допоможуть в її повсякденній роботі та у вирішенні поставлених завдань і цілей.
Селищний голова ознайомив керівників з баченням перспективи розвитку гуманітарної сфери, шляхів вирішення нагальних проблем.
Протягом 5-6 січня заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Олена Антонюк, начальник управління гуманітарної політики Віра Чернуха, начальник фінансового відділу Людмила Ковч, голова постійної комісії Катерина Власюк та члени постійної комісії з питань освіти, культури, депутатської діяльності та етики, захисту прав людини, дотримання регламенту, законності, правопорядку, боротьби із злочинністю та у справах сім’ї, молоді та спорту Ратнівської селищної ради провели робочі засідання за участі керівників установ і закладів. В ході роботи обговорено проблемні питання функціонування закладів, здійснено уточнення показників прогнозованих бюджетних призначень та штатної чисельності працівників установ і закладів комунальної власності селищної ради.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора