Ратнівська селищна рада
Ратнівська територіальна громада
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Перевірка якості надання соціальних послуг соціальними робітниками на території смт Ратне

Дата: 18.02.2021 15:15
Кількість переглядів: 291

17 лютого 2021 року завідувачка відділення соціальної допомоги вдома Олена Хомич провела перевірку якості надання соціальних послуг на території смт Ратне соціальними робітниками Світланою Королюк та Валентиною Савчук. 
В ході перевірки встановлено, що соціальний робітник відвідує отримувачів соціальних послуг відповідно до укладених договорів та індивідуального плану. 
Всі пенсіонери задоволені змістом соціальної послуги, строками та якістю її надання. 
Скарг, зауважень, пропозицій щодо надання соціальної послуги не надходило. 
Пенсіонери висловили подяку за надану їм соціальну допомогу.
Довідково.
Відділення соціальної допомоги вдома було створено в Комунальному закладі» Центр надання соціальних послуг» Ратнівської селищної ради в січні 2021 року. Основними завданнями відділення є надання соціальних послуг за місцем проживання особам похилого віку, особам з інвалідністю та хворим, з числа осіб працездатного віку, до встановлення їм групи інвалідності, які не мають рідних, що повинні забезпечити їм догляд та допомогу, і потребують сторонньої допомоги згідно з медичним висновком. 16 соціальних робітників надають  послугу соціальної допомоги вдома 124 громадянам, які проживають в Ратнівській територіальній громаді.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора