Ратнівська селищна рада
Ратнівська територіальна громада
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Збори керівників місцевого самоврядування Волині

Дата: 27.02.2021 12:43
Кількість переглядів: 201

Сьогодні відбулися збори керівників місцевого самоврядування Волині, на яких було створено Координаційну раду при голові обласної ради з метою вироблення узгоджених пропозицій з питань розвитку місцевого самоврядування та координації дій обласної, районних рад, міських, селищних і сільських територіальних громад по забезпеченню соціально-економічного та культурного розвитку громад області, участь у яких взяв і Ратнівський селищний голова Віталій Бірук.

До складу консультативно-дорадчого органу увійшли: голова Григорій Недопад, перший заступник Юрій Поліщук та заступник Григорій Пустовіт, а також голови районних рад, міських, селищних, сільських територіальних громад та представники Волинського регіонального відділення Асоціації міст України (за згодою).

Координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові Волинської обласної ради працюватиме згідно із Положенням, яке було затверджене на сьогоднішньому засіданні.

Наразі члени Коордради працюють в пленарному режимі. Розглядаються питання щодо впровадження електронного врядування.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора